رندر های گوگل پیکسل ۵ به صورت آنلاین فاش شد

طی چند ماه آینده احتمالا گوشی هوشمند گوگل پیکسل ۵ منتشر خواهد شد. طیق معمول، هیچ تاییدیه رسمی از مشخصات این گوشی وجود ندارد. افرادی که در زمینه گوشی های هوشمند فعال هستند می دانند که گوگل قبل از رونمایی هیچ اطلاعاتی از گوشی های خود فاش نمی کند.

با این وجود، پیش بینی های تبلیغاتی درباره این گوشی هوشمند وجود دارد. آخرین رندر های فاش شده این دستگاه از Pigtou چندین مشخصه این گوشی را فاش می کند. رندر های CAD نشان می دهند که این گوشی هوشمند بسیار نازک خواهد بود و خیلی به مدل قبلی خود یعنی پیکسل ۴ خواهد بود.

پیکسل 5

طبق خبر، ابعاد گوگل پیکسل ۵ حدودا ۱۴۴.۶ در ۷۰.۴ در ۸ میلی متر است. اگر دوربین را هم به این گوشی اضافه کنیم، ضحامت به ۹.۵ میلی متر افزایش می یابد. این بدان معنی است که پیکسل ۵ کوچکتر از آیفون ۱۱ خواهد بود.

این خبر باعث می شود که پیکسل ۵ در قد و هیکل آیفون XS و کمی کوچکتر از آیفون ۱۱ خواهد بود. با نگاهی به رندر های اخیر صفحه نمایش ۵.۵ اینچی توجه ها را جلب می کند که حاشیه های ضخیم دارد. طبق معمول این گوشی تقارن خواهد داشت اما گوشه های آن گرد است.

رندر ها همچنین نشان می دهد که این دستگاه با درگاه USB Type-C در قسمت پایینی همراه خواهد بود. همچنین از اسپیکر های پیکسل استفاده می شود که به نظر می رسد صدا را از یک بریدگی منتقل می کند. متاسفانه رندر های CAD هیچ گونه جک هدفون ۳.۵ میلی متری را نشان نمی دهد. در عکس های کنار گوشی یک ماده ساخت متفاوت به کار رفته است. احتمالا این گوشی یک قاب آلومینیومی خواهد داشت. با این حال تاییدی برای این موضوع وجود ندارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
پیکسل 5

ظبق محاسبات Pigtou، پیکسل ۵ ممکن است صفحه نمایش ۵.۷۸ اینچی اولد با وضوح کیو اچ دی ر با خود همراه کند. در حالی که هیچ گمانه زنی در مورد دوربین وجود ندارد، ولی احتمالا این گوشی دارای دو سنسور دوربین در عقب باشد. در قسمت جلو هم یک سنسور دوربین درون سوراخ پانچ وجود خواهد داشت.

علاوه بر این، این گوشی هوشمند دارای سنسور اثرانگشت عقب است. نبود سنسور اثرانگشت در صفحه نمایش نشان می دهد که این دستگاه در سطح میان رده است.

گمانه زنی هایی وجود دارد که پیکسل ۵ با پردازنده اسنپدراگون ۷۶۵ عرضه خواهد شد. این یک پردازنده میان رده می باشد و تعجبی در به کار بردن آن وجود ندارد. علاوه بر این ، از یک پوشش پشت شیشه ای و یک دوربین ماتریسی مربعی شکل استفاده می کند.

طبق شایعات اولیه، این گوشی ممکن است از اوت تا اکتبر سال جاری در دسترس باشد. با این حال، به دلیل همه گیری کرونا ویروس ، ماه اوت از نظر علمی پیش بینی نمی شود. بهترین حدس برای رونمایی گوگل پیکسل ۵ بین سپتامبر و اکتبر است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pigtou

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر