رندر هوآوی P40 پرو خبر از بمبی در میان دوربین های موبایل می دهد

نگاهی کوچک در رابطه با پرچمدارد بعدی هوآوی

رندر هوآوی P40 پرو خبر از بمبی در میان دوربین های موبایل می دهد

ما می دانیم که دامنه P40 هوآوی با وجود بسته شدن سرویس های گوگل ، برای راه اندازی جهانی در نظر گرفته است و گذشته از لیست مشخصات ظاهری که دیروز در توئیتر منتشر شد یک چیز دیگری در رابطه با آنچه که تولید کننده چینی برای برنامه ریزی پرچمداران آینده خود در نظر گرفته است وجود ندارد .

آکنون یک رندر در سایت GizChina به بررسی ابزار های چینی رسیده است که می خواهد اولین نگاه واقعی ما نسبت به هوآوی P40 پرو را شکل دهد . حتی اگر این فقط نمای جانبی باشد .

هوآوی P40 پرو

اگر چه تصویر فوق دارای رزولوشن پایین و تا حدودی پیکسلی است ، اما ما هنوز هم می توانیم چند مورد را در مورد طراحی گوشی که از طریق ناشر یاش راج چوداری به پست فوق که در توئیتر الحاق شده است ، که شگفت زده شویم .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نمایشگر P40 پرو

توییت اظهار داشت که هوآوی P40 هوآوی از همان نمایشگر اولد واتر فال برخوردار است که هوآوی میت ۳۰ پرو نیز امسال با آن به نمایش گذاشته شده است و به وضوح می توانیم ببینیم که رندر فوق یک گوشی دقیقا با همان صفحه نمایش خمیده را نشان می دهد .

ما همچنین می توانیم دوربین نسبتا قابل توجهی در این گوشی دیدن کنیم ، و باعث می شود که بتوانیم دوربین لیکاپنتا را همانطور که در لیست مشخصات چوداری ذکر شد ، به دوش بکشد . به طور خاص یک سونی IMX686 با OIS 1.7 اینچی ، به همراه دوربین اولترا واید ۲ مگاپیکسلی ، لنز های تله فوتو ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین ماکرو و سنسور ToF .

چیز دیگری در هنگام ارائه اطلاعات در مورد رندر ارائه نمی شود ، اما اگر تصور بر این باشد ، هوآوی P40 پرو یک دکمه پاور و دکمه چرخنده تنظیم صدا را در امتداد لبه سمت راست خود قرار خواهد گرفت . دقیقا مانند P30 پرو . اما احتمالا تا اوایل سال جدید چیز خاصی نمی شنویم .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر