رندر هواوی میت ۴۰ پرو طراحی آن را فاش کرد

به دنبال هواوی میت ۴۰، خبری مشابه برای نسخه بزرگتر سری پرچمدار میت ۴۰ پرو رخ داد. این عکس ها تفاوت های اساسی بین این دو نسخه را نشان می دهد. بنابراین، نسخه پرو دارای صفحه نمایش آبشاری و چهار دوربینه عقب با پرپیسکوپ برای زوم اپتیکال پیشرفته است. اما طراحی دوربین های عقب و جلوی آن مشابه است: نواری با دو سنسور در صفحه و یک بلوک گرد بزرگ در پنل پشتی.

قابل توجه یکی از ویژگی های مهم متفاوت از سلف خود است. در حال حاضر صدا پیشه صدا حساس به لمس نیست بلکه فیزیکی است. ابعاد تعیین شده برابر با ۱۶۲.۸ در ۷۵.۵ در ۹-۱۰.۴ میلی متر با صفحه نمایش ۶.۷ اینچی اود است. در مورد مشخصات فنی هنوز هیچ توضیحی در دست نیست، زیرا هنوز اوضاع مربوط به کیرین ۱۰۰۰/ کیرین ۱۰۲۰ روشن نشده است. تاریخ آزمایشی ارائه پایان اکتبر است.

ما منتظر هستیم تا نسل جدید تراشه های هواوی در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ بیایند. این اولین بار پرچمداران جدید سری هواوی میت به بازار عرضه می شود. طبق اخبار قبلی، پیش بینی می شود نسل جدید تراشه های کیرین با نام کیرین ۱۰۲۰ شناخته شود. همچنین می دانیم که طی فرایند ۵ نانومتری TSMC ساخته می شوند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همانطور که یکی از فروشندگان ویبو گفت: هزینه تراشه جدید ۵ نانومتری با پردازنده بین پردازنده A14 اپل و آرم اپل است. بنابراین می توان گفت اندازه تراشه بین آنها است. با این حال، این وبلاگ نویس افزود: برای طراحی تراشه های کیرین های سیلیکون هیچ فشاری برای سودآوری ندارد. بنابراین، برای محصولات در همان سطح، اندازه تراشه پردازنده های های سیلیکون به طور کلی از MTK و کوالکام بزرگتر است.

جای تعجب نیست که سری میت ۴۰ هواوی، تراشه ۵ نانومتری کیرین ۱۰۲۰ را به بازار عرضه خواهد کرد و اولین تولید کننده تراشه های ۵ نانومتری جهان به همراه اپل است.

علاوه بر این، این وبلاگ نویس اظهار داشت: ایالت متحده در ماه مه تحریم های بیشتر را علیه هواوی اعمال کرد. اما می توان تضمین کرد که هواوی طبق برنامه ریزی ماه اکتبر، گوشی های میت ۴۰ با پردازنده ۵ نانومتری کیرین را منتشر خواهد کرد. حدود میلیون دستگاه میت ۴۰ در سه ماهه چهارم قابل تهیه است.

در مورد تراشه اینکه، کیرین ۱۰۲۰ بیش از ۵۰ درصد از پردازنده کیرین ۹۰ قدرتمند تر خواهد بود. معماری پردازنده از کورتکس A76 به کورتکس A78 به روز شده است. این بدان معناست که هواوی از کورتکس که در حال حاضر روزی کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ می گذرد، به کلی دور خواهد شد. البته کیرین ۱۰۲۰ با مودم یکپارچه ۵G هم همراه خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر