رندر هیوندای توسان ۲۰۲۱ منتشر شد : معمولی و بی روح

رندر هیوندای توسان ۲۰۲۱ منتشر شد : معمولی و بی روح

این سری از خودرو های هیوندای در سال ۲۰۰۴ راه اندازی شد و فروش مناسبی نیز داشت و آخرین سری که از این خودرو تولید شد تقریبا ۵ سال پیش بود که یکی از کراس اوور های معروف آن زمان شد و فروش بسیار خوبی را نسبت به بقیه محصولات رقم زد.

رسانه های زیادی از نسخه جدید این خودرو صحبت کرده اند اما بیشترین چیزی که به چشم می خورد بی روح بودن و طراحی تکراری این خودرو می باشد که به نظر نمی رسد آنقدر هم جذاب و خاص باشد و در نتیجه فروش مناسبی داشته باشد.

خود شرکت برای شکل ظاهری و طراحی بیرونی خودرو بسیار رضایت دارد اما متاسفانه طبق تصاویر منتشر شده شاهد یک ترکیب تکراری دیگر از سوی این شرکت ژاپنی هستیم که نتوانسته است تفاوت و ترکیب جدید را در طراحی های خود به وجود بیاورد.

رندر هیوندای توسان ۲۰۲۱ گویای همه چیز می باشد و شما با نگاه کردن به این طرح و شکل های قبلی این خودرو تفاوت چندانی نخواهید دید و این یعنی اینکه تکراری بودن شکل کلی خودرو و طراحی بیرونی آن که از این شرکت بزرگ بعید می باشد اینگونه طرحی داشته باشد.

هیوندای اعلام کرده است فروش رسمی و رونمایی این خودرو در اوایل سال ۲۰۲۱ انجام خواهد گرفت و به احتمال زیاد شاهد اتفاقات متفاوت و زیادی تا آن زمان باشیم و شاید شکل طراحی خودرو تا زمان رونمایی و عرضه تغییر بکند که امیدواریم اینگونه نیز باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رندر هیوندای توسان 2021 منتشر شد : معمولی و بی روح

رندر هیوندای توسان ۲۰۲۱

هیوندای با طراحی های جذاب خودرو هایی مانند سوناتا و النترا باعث شده است تا نگاه ویژه ای به خودرو های این شرکت داشته باشیم و در نهایت باعث خواهد شد تا اتفاقات بسیار جذاب و زیاد دیگری برای این شرکت بیافتد که قطعا جذاب و خاص خواهد بود.

اما این شرکت در طراحی و تولید خودرو توسان که به نظر می رسد این طراحی ثبت شده است و قرار است طرح اصلی باشد متاسفانه نتوانسته است مانند سدان ها و کراس اوور های معروف و بسیار خاص خود این سری را با موفقیت کامل همراه کند که قطعا خوب نخواهد بود.

شرکت ژاپنی قرار است در سری جدید از موتور های هیبریدی استفاده کنده و مشخصات فنی جدیدی را در این سری شاهد خواهیم بود و امید این را می دهد که مشخصات فنی نسبت به شکل طراحی و ظاهری بسیار متفاوت و جذابتر خواهد بود.

همچنین گفته می شود قدرت اصلی موتور این خودرو ۳۴۰ اسب بخار خواهد بود که قطعا سرعت و شتابگیری مناسبی نیز خواهد داشت، فعلا اطلاعات خاص و زیادی از این خودرو منتشر نشده است و باید منتظر ماند و دید که این شرکت ژاپنی در طراحی این خودرو چگونه عمل خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر