رندر کارت گرافیک انویدیا RTX 3080 منتشر شد

کارت گرافیک بسیار خاص و جذاب

رندر کارت گرافیک انویدیا RTX 3080 منتشر شد

دیروز شاهد درز تصاویر اولیه از کارت گرافیک جدید شرکت انویدیا بودیم که نشان دهنده حالت بسیار فوق العاده و جذابی از سوی محصول قدرتمند این شرکت می باشد که نشان دهنده حالت های بسیار مختلف و جذابی می باشد که در شکل طراحی آن ایجاد شده بود.

در این تصاویر اطلاعات و جزئیات خاصی دیده نمیشد و همین نیز باعث شد تا شاهد ایجاد خبر های گوناگون درمورد طراحی و شکل کلی این محصول باشیم که بلاخره یکی از کاربران اینترنتی رندر های این تصاویر اولیه را با جزئیات بسیار بالا و با کیفیت بسیار زیاد منتشر کرد.

در این رندر رونمایان شدن برخی از مشخصات این کارت گرافیک هستیم که باعث می شود تا نگاه ما نسبت به نسخه های اولیه و اطلاعاتی که درمورد این محصول منتشر شده بود تغییر پیدا کند و قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگونی هستیم که قرار است اتفاق بیافتد.

رندر کارت گرافیک انویدیا RTX 3080 گویای اکثر اتفاقات می باشد و همین نیز باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون باشیم که از سوی این شرکت برای هواداران و خریداران کارت گرافیک هوشمند و قدرتمند انویدیا باشیم.

طراحی جذاب به همراه نقش و قرارگیری قطعات به طور مرتب نشان از یک محصول قدرتمند را دارد که باعث خواهد شد تا شاهد یک محصول قدرتمند و جذاب از سوی این شرکت باشیم که به طور کلی باعث خواهد شد تا شاهد این باشیم که این اتفاق جزو برترین حالت های ممکن خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رندر کارت گرافیک انویدیا RTX 3080 منتشر شد

رندر کارت گرافیک انویدیا RTX 3080

در این رندر ها شاهد این هستیم که قرارگیری فن های خنک کننده هستیم که نشان می دهد دستگاه می تواند در مدت زمان بسیار پایین نسبت به نسخه های دیگر خنک شود و این کمک بزرگی برای گیمر ها می باشد و عمر دستگاه را بالا می برد.

علاوه بر این حرکت هوشمندانه از سوی انویدیا شاهد استفاده از بدنه فلزی هستیم که در تصویر اولیه و در این رندر منتشر شده است و قطعا کیفیت و جنس بدنه این کارت گرافیک بسیار بالا خواهد بود و شاهد یک کارت گرافیک بسیار قدرتمند خواهیم بود.

این محصول قدرتمندترین دستگاه گرافیکی انویدیا از ابتدا تا به امروز خواهد بود و شرکت انویدیا تمامی فناوری هایی که تا به امروز استفاده کرده است در این محصول پیاده سازی خواهد کرد و این باعث می شود تا یک کارت گرافیک بسیار خفن و قدرتمند از سوی انویدیا برای کاربران عرضه خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر