رندر گوگل پیکسل واچ طراحی آنرا به نمایش می‌گذارد

یکی از گجت های مورد انتظار بازار، ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ است که اولین ساعت هوشمند گوگل خواهد بود. این محصول در گزارش های قبلی با مشخصات بالا و رابط کاربری انحصاری ظاهر شده بود. امروز هم شاهد انتشار رندر گوگل پیکسل واچ هستیم که برخی از ویژگی های طراحی این محصول را به نمایش می‌گذارد.

رندر های منتشر شده درمورد این ساعت هوشمند، نشان می‌دهد صفحه نمایش دایره‌ای شکل به همراه حاشیه های باریک برای این محصول در نظر گرفته شده است. البته ماه گذشته رندر هایی با چنین ویژگی هایی توسط FrontPageTech منتشر شده بود. امروز هم سایت ۹۱Mobiles، علاوه بر رندر های جدید، از برخی ویژگی های نرم افزاری این محصول نیز پرده برداری کرد.

با توجه به تصاویر منتشر شده، این ساعت هوشمند از حالت های ورزشی پشتیبانی می کند. تمام این حالت های ورزشی از طریق نرم افزار فیت بیت نظارت می شود، لوگو فیت بیت هم در صفحه اول این گجت هوشمند، که گویای این موضوع است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
رندر گوگل پیکسل واچ طراحی آنرا به نمایش می‌گذارد

گفته می‌شود این گجت با سیستم عامل Wear OS عرضه شده، انتظار می‌رود محصول انحصاری گوگل، از لحاظ نرم افزاری، عملکرد قابل توجهی داشته باشد.

متاسفانه به غیر از انتشار رندر گوگل پیکسل واچ و چند اطلاعات دیگر، هیچ هیچ اطلاعاتی از مشخصات این محصول در دسترس قرار نگرفته است و ولی هفته های آینده شاهد انتشار اطلاعات زیاد از سوی گوگل درمورد این گجت هوشمند باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر