رنگبندی جدید کوروت ۲۰۲۲ منتشر شد

رنگبندی جدید کوروت ۲۰۲۲ منتشر شد

شرکت فورد تصاویری منتسب به رنگبندی جدید نسخه خودرو های کوروت اعلام کرده و شاهد حالت و ترکیب های هوشمندانه و بسیار خاص هستیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته و توانایی به انجام رساندن حالت های خاصی را به همراه خواهد داشت.

اتفاقات به وجود آمده در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و حالت های هوشمندانه و بسیار جذاب خواهیم بود که از سوی فورد ارائه داده خواهد شد و نسخه خودرو های فورد کوروت خواهیم بود که ترکیب و رنگبندی خاصی به همراه دارد.

اتفاقات به وجود آمده بسیار هوشمندانه و بسیار جذاب خواهد بود و ارائه قابلیت های مناسب و بسیار کاربردی در دستور کار این شرکت قرار گرفته و توانایی به وجود آوردن بازار فوق العاده کاربردی و فروش موفق را در دستور کار خود دارد که می تواند اجرایی کند.

رنگبندی جدید کوروت ۲۰۲۲ این یک روش استاندارد برای خودروسازان است که هر سال مدل جدیدی را برای بسته بندی تنظیم می کنند و این می تواند شامل افزودن یا حذف برخی موارد باشد. رنگ های بیرونی از رایج ترین تغییرات هستند. هفته گذشته یاد گرفتیم که شورولت در پایان سال مدل ۲۰۲۱ سه رنگ خارجی Corvette Stingray را بازنشسته خواهد کرد. از جمله این موارد می توان به Sebring Orange ، Zeus Bronze و Shadow Grey اشاره کرد. خریداران تا ۲۹ آوریل مهلت دارند تا دو مورد اول و ۲۷ مه را برای مورد دوم سفارش دهند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

و حالا کوروت بلاگر ادعا کرده است که به لطف – از همه جا – وب سایت زبان چوی Chevy ، نام رنگهای داخلی جنرال موتور و کدهای RPO را برای رنگهای جایگزین مدل جدید ۲۰۲۲ پیدا کرده است.

رنگبندی جدید کوروت ۲۰۲۲

اگرچه خریداران اروپایی فقط می توانند C8 را با بسته بندی تزئینی ۳LT خریداری کنند و رنگها را انتخاب کنند ، اما ما آمریکایی ها تحت چنین محدودیتی نیستیم. بنابراین ، بدون نگرانی بیشتر ، در اینجا این رنگ های جدید وجود دارد: Hypersonic Grey Metallic ، Caffeine Brown Metallic و Amplify Orange Tintcoat. همانطور که احتمالاً قبلاً متوجه شده اید ، رنگهای جدید بیشتر به رنگهای مختلف شبیه رنگهای خارج از خانه هستند تا چیزی کاملا متفاوت.

امیدوارم که Hypersonic Grey Metallic رنگ اتومبیل مسابقه ای Dark Silver Corvette C8.R را بدست آورد. در حال حاضر ، Chevy در مورد هر چیزی که مربوط به کوروت ۲۰۲۲ است توضیحی نداده است ، اما انتظار داریم که این اطلاعات تا اواسط تابستان ارائه شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر