رنگ برنزی گلکسی واچ ۳ سامسونگ دیده شد

رنگ برنزی گلکسی واچ ۳ سامسونگ دیده شد

چند روز پیش شاهد رونمایی رسمی از ساعت هوشمند گلکسی واچ ۳ سامسونگ بودیم که از رنگ نقره ای پشتیبانی می کرد، حالا برخی از رسانه ها تصاویر جذاب و جالبی را منتشر کرده اند که شاهد استفاده از رنگ برنزی در این ساعت هوشمند بسیار جذاب و فوق العاده هستیم.

مدل ۴۵ میلی متری برای رنگ نقره ای در نظر گرفته شده بود و حالا در تصاویری که منتشر شده شاهد استفاده از مدل ۴۱ میلی متری برای رنگ برنزی هستیم که شرکت سامسونگ به احتمال زیاد از این طراحی و رنگبندی برای نسخه دوم این ساعت هوشمند استفاده کند.

تمامی نقاط و طراحی های دو نسخه با هم یکسان هستند و تنها تفاوت میان این دو ساعت، در رنگ برنزی شاهد یکپارچه بودن رنگ هستیم که قسمت های فلزی به همراه بند یکسان می باشند که در نسخه نقره ای شاهد این حالت نمی باشیم و نوع بخش فلزی با بند ساعت متفاوت می باشد.

رنگ برنزی گلکسی واچ ۳ بسیار شیک و خاص تر از نسخه قبلی خود می باشد و به نوعی می توان گفت یک ساعت برای استفاده های متفاوت مانند استفاده در مجالس رسمی و هم برای ترکیب با تیپ اسپورت می باشد که یک مزیت عالی در نوع ساخت و طراحی این ساعت هوشمند می باشد.

تفاوت های زیادی میان دو نسخه بعد از طراحی در بخش مشخصات فنی نیز وجود خواهد داشت که قطعا در بحث قیمت نیز تفاوت های زیادی با یکدیگر خواهند داشت و گفته می شود نسخه ۴۵ میلی متری قیمت و مشخصات بالاتری نسبت به نسخه ۴۱ میلی متری خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رنگ برنزی گلکسی واچ ۳ سامسونگ

گفته می شود در نسخه ۴۵ میلی متری اندازه صفحه نمایش ۱.۴ اینچ می باشد و شاهد استفاده از باتری با ظرفیت ۳۴۰ میلی آمپر ساعت هستیم که این مشخصات در مدل و نسخه ۴۱ میلی متری به صفحه نمایش ۱.۲ اینچی و باتری ۲۴۷ میلی آمپر ساعتی اشاره دارد.

هر دو نسخه دارای تمامی قابلیت های هوشمند مانند GPS می باشد و شاهد مقاومت در برابر آب و استفاده از گواهینامه ۵ATM هستیم که مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب دارد، همچنین شاهد استفاده از فناوری گوریلا گلس DX هستیم که مقاومت کلی این گوشی را بالا می برد.

شایعات زیادی درمورد زمان عرضه و رونمایی این ساعت هوشمند وجود دارد اما به احتمال زیاد شاهد رونمایی این ساعت هوشمند در کنار گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ که قرار است در ماه آگوست توسط سامسونگ رونمایی شود شاهد مشاهده این ساعت هوشمند و جذاب باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر