رنگ سفید هوایی گلکسی S20 اولترا در اروپا در دسترس است

رنگ سفید هوایی گلکسی S20 اولترا در اروپا در دسترس است

هنگامی که سامسونگ، گلکسی S20 اولترا را رونمایی کرد، کاملترین پرچمدار بود که از این غول کره ای منتشر شده است. با این حال، ویژگی خاصی که این گوشی فاقد آن است انواع مختلف گزینه های رنگی است.

این گوشی تنها در دو رنگ خسته کننده سیاه و خاکستری به بازار عرضه شد. از طرف دیگر، دو دستگاه دیگر سری گلکسی S20 در گزینه های مختلف رنگی موجود هستند. این احتمال وجود داشت که سامسونگ سرانجام به این مسئله بپردازد.

از این گذشته، این شرکت به دلیل انتشار رنگ ها پس از رونمایی برای پرچمداران خود بسیار شناخته شده است. این حرکت از چند روز پیش با انتشار رنگ سفید هوایی گلکسی S20 اولترا در چین آغاز شد. اکنون این رنگ جدید راهی اروپا شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این گوشی در حال حاضر در فروشگاه های سامسونگ در آلمان موجود است. با این حال، فقط در پیکربندی رم ۱۲ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی در دسترس است و قیمت ان هم ۱۱۵۰ یورو است.

اگر قصد خرید نوع ۵۱۲ گیگابایتی این دستگاه را دارید می توانید آن را با رنگ مشکی داشته باشید. در چین هم گلکسی S20 اولترا به رنگ سفید هوایی به قیمت ۱۰۰۰۰ یوان به فروش می رسد.

متاسفانه این کشور ها تنها مکان های هستند که این نسخه گلکسی S20 اولترا در آنها موجود است. البته ممکن است در روز های آینده شاهد موجود شدن این نسخه از گلکسی S20 اولترا در دیگر کشور های اروپایی باشیم.

با کمال تعجب، این نسخه از گلکسی S20 اولترا در کره جنوبی در دسترس نیست. این واقعا غیر معمول به نظر می آید زیرا این کشور وطن سامسونگ این و معمولا یکی از اولین کشور هایی جهان است که نسخه های فانتزی جدید پرچمداران این شرکت را دریافت می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع Samsung Germany

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر