رنگ های گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی زد فلیپ ۵G فاش شد

خبر های همچنان در مورد عضو آینده سری گلکسی نوت است که گفته می شود سامسونگ در تابستان رونمایی خواهد کرد. اگر چه هنوز مشخص نیست، اما انتظار می رود رنگ ها سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ در ماه آگوست رونمایی شود. اما به نظر می رسد که خبر جدید رنگ این دستگاه و نسخه پلاس آن و نسخه ۵G گلکسی زد فلیپ ۵G را نشان داده است.

رنگ های گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی زد فلیپ ۵G فاش شد

به تازگی، یک خبر نشان داده است که گلکسی نوت ۲۰ جدید سامسونگ با طراحی صفحه تخت رونمایی خواهد شد. حتی اگر هنوز مشخصات آن معلوم نشده باشد، دستگاه های وجود دارد که طراحی آنها تقریبا به آن نزدیک است. امروز به خبر های مربوط در رابطه با رنگ های گلکسی نوت ۲۰، نوت ۲۰ پلاس و زد فلیپ ۵G رسیده است.

گزینه های رنگی مشکی، خاکستری و مسی برای گلکسی زد فلیپ ۵G

نوت ۲۰ ۵G: خاکستری، سبز و مسی

نوت ۲۰ پلاس و نوت ۲۰ اولترا ۵G: مسی، سفید و سیاه

لازم به ذکر است که امکان وجود رنگ های بیشتر هم وجود دارد اما نمی توان آن ها را تایید کرد.

 

ایشان آگاروال ۱۳ ژوئن ۲۰۲۰

ایشان آگاروال مشهور که مشهور به خبر های دقیق است، رنگ هایی را که ادعا درست بودن آن ها را دارد در توییتر خود منتشر کرده است. رنگ های ادعایی برای گلکسی نوت ۲۰، ۳ نوع مختلف است: خاکستری، سبز و مسی. البته امکان این وجود دارد که رنگ های اضافی به گزینه های رنگی فاش شده بپیوندند. گلکسی نوت ۲۰ پلاس با رنگ های مسی، سفید و سیاه به بازار عرضه می شود.

مدل گلکسی زد فلیپ ۵G که پیش بینی می شود با سری نوت ۲۰ معرفی شود، رنگ های مشکی، خاکستری و مسی آن فاش شده است. امسال سامسونگ رنگ های مات بیشتری نسبت به سال گذشته را ارائه خواهد کرد. انتظار می رود تصویری از رنگ های جدید در روز های آینده فاش شود.

گلکسی نوت ۲۰ صفحه نمایش تخت و ماژول دوربین مشابه S20 اولترا خواهد داشت

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گلکسی نوت 20

خبر های جدید صاف بودن صفحه نمایش گلکسی نوت ۲۰ را تایید می کند، یعنی تغییری که بسیاری از کاربران منتظر آن هستند. با این حال، نسخه بالاتر گلکسی نوت ۲۰ می تواند حاشیه های منحنی را حفظ می کند.

سامسونگ قدرت فوق العاده دارد، و این امر هم به تصمیم خود شرکت بستگی دارد که گوشی های هوشمند قلم دارد به چه شکلی تولید شوند. کره ای ها عملا کل بازار این گوشی ها را در دست دارند و هیچ رقیب جدی ندارد.

سری گلکسی نوت در دسته خود مرجع است. سامسونگ تصمیم گرته است که امسال خط تولید گلکسی نوت ۲۰ را وارد یک مسیر جدید کند.

مهمترین تغییر تقسیم گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ پلاس در آینده است که شکل و شمایل صفحه نمایش ملاک تغییر است. سال گذشته کاربران چاره ای نداشتند و مجبور بودند به تصمیم سامسوگ در رابطه با صفحه نمایش های منحنی در نوت ۲۰ اعتماد کنند.

ولی این بار تصمیم متفاوت تر خواهد بود و گلکسی نوت ۲۰ یک صفحه نمایش تخت را به یدک خواهد کشید. در حال که گلکسی نوت ۲۰ پلاس با صفحه نمایش منحنی همراه خواهد بود. این اطلاعات کاملا هم جدید نیست اما تاییدی دوباره بر گوشی های آینده سامسونگ است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع Ishanagarwal24

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر