روتر تی پی لینک Archer AX73 دارای سرعت ۵۴۰۰ مگابیت در ثانیه

روتر تی پی لینک Archer AX73 دارای سرعت ۵۴۰۰ مگابیت در ثانیه

شرکت تی پی لینک یکی از برترین تولیدکنندگان تجهیزات شبکه در بازار های جهانی است و همین موضوع باعث شده تا شاهد اتفاقات جذاب و بسیار کاربردی باشیم، این شرکت قدرتمند در بالاترین سطح ممکن اتفاقات بسیار هوشمندانه و ایده آل از خود به نمایش خواهد گذاشت.

ترکیب جذاب و هوشمندانه این شرکت در ارائه محصولات باعث شده تا برند تی پی لینک بیشتر به چشم بخورد، روتر جدید این شرکت با نام AX73 دارای قدرت انتقال داده ۵۴۰۰ مگابیت در ثانیه است و از فناوری وای فای ۶ نیز پشتیبانی می کند.

بخاطر دو کاناله بودن این روتر شاهد پهنای باند فوق العاده قدرتمند و سرعت بی نظیر در این محصول هستیم که برای پشتیبانی از اینترنت ۵G و ایجاد یک بستر پرسرعت در کنار عملکرد مثبت اتفاقات بسیار هوشمندانه و بسیار خاصی را به ارمغان آورده است.

روتر تی پی لینک Archer AX73 امکان اتصال ۴.۸ گیگابیت در ثانیه را دارد و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های خاص از سوی این شرکت خواهد شد و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات و قابلیت های جذاب برای این روتر خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ساختار کلی و همچنین نحوه برقراری ارتباط در این روتر بسیار متفاوت تر از دیگر نسخه ها است و شاهد اتفاقات جذاب و بسیار هوشمندانه از تی پی لینک هستیم که واقعا با استفاده از فناوری های ۴T4R و HE160 توانسته اتفاقات بسیار هوشمندانه و قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد.

روتر تی پی لینک Archer AX73

روتر تی پی لینک Archer AX73

این روتر تمامی مجوز های دولتی و رسمی را دریافت کرده است و همین موضوع نشان دهنده برتری کلی و دسترسی داشتن به سرعت های بالا را برای این شرکت فراهم کرده است. این روتر دارای یک درگاه USB 3.0 با امکان یکپارچه سازی را دارد و در عرض چند دقیقه متصل می شود.

گواهینامه IEEE 802.11ax نیز برای این روتر دریافت شده و شاهد خروجی جذاب و بسیار کاربردی از سوی این شرکت قدرتمند هستیم که در بهترین شرایط خود قرار دارد و تی پی لینک تمامی جواز های موجود را دریافت کرده است، قیمت نهایی این محصول ۱۹۹ دلار است که در خرده فروشی های رسمی به فروش گذاشته شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر