روتر ۵G هواوی با تکنولوژی وای فای ۶ پلاس

دیروز خبری مبنی بر این که هواوی در تلفن های سری P40 از فناوری وای فای ۶ پلاس پشتیبانی می کنند که توسط هواوی ساخته شده است. همچنین، در کنفرانس آنلاین محصولات ترمینالی و استراتژی هواوی در شامگاه ۲۴ فوریه، هواوی وای فای ۶ پلاس پشتیبانی می کنند. در حال حاضر، می توان گفت این اطلاعات رسمی است. نام آن روتر هم که هواوی ۵G CPE Pro 2 است.

روتر ۵G CPE Pro 2 هواوی با تعدادی امتیاز فروش همراه خواهد بود. ابتدا، سرعت پهنای باند حداکثر ۲۰۰ مگاهرتز را با سرعت ۳.۶ مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند. دوم، این اولین ترمینال فوق العاده ۵G با کیفیت بالا است. سوم، این اولین محصول وای فای ۶ این شرکت است که از تراشه Peak Wi-Fi 6+ شروع می شود . چهارم اینکه دارای یک فناوری پویای باند باریک است تا ۳۰ درصد پوشش را افزایش دهد. سرانجام، از شتاب بازی های توربو دوال چنل موبایل گیم پشتیبانی می کند.

روتر 5G هواوی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در حال حاضر، سری استاندارد IEEE 802.11 دارای ۶ نسل است. آخرین استاندارد وای فای ۶ حداکثر توان ۹.۶ گیگابیت بر ثانیه را دارد. سرعت وای فای ۶ از وای فای ۵ ۲.۷ بیشتر است. منظور (۸۰۲.۱۱ac ، منتشر شده در سال ۲۰۱۲) است. این یعنی ۱۶ برابر بیشتر از وای فای ۴ (رایج ترین ۸۰۲.۱۱n ، که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد) است. طبق آخرین خدمات مشتری هواوی مایل، روتر هواوی WiFi 6+ مجهز به تراشه وای فای ۶ و سرعت همزمان دو باند وای فای تا ۲۹۹۷۷۶ مگاپیت بر ثانیه است. بنابراین از بزرگترین نکات برجسته آن می توان به سرعت سریع تر، پوشش بهتر، اتصالات بیشتر و پشتیبانی از فناوری های لینک مش هواوی اشاره کرد.

روتر 5G هواوی

روتر جدید وای فای ۶ پلاس هواوی اولین بار در کنفرانس آنلاین آغاز می شود

 

هنوز قیمت و زمان عرضه به بازار معلوم نیست. این یعنی باید تا زمان رونمایی صبر کنیم تا اطلاعات در این مورد را کامل کنیم. ما هم شما را در مورد اطلاعات انتشاری از این روتر به روز خواهیم کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر