روش پرداخت جدید پی پال از هفته آینده راه اندازی می شود

روش پرداخت جدید پی پال از هفته آینده راه اندازی می شود

شرکت پی پال که یکی از قدرت های اصلی پرداخت و خرید های اینترنتی می باشد در بالاترین سطح خود قرار دارد و ما نیز شاهد به وجود آمدن حالت و قابلیت های متفاوت و بسیار ایده آل هستیم که از سوی این شرکت قدرتمند ارائه داده می شود.

ویژگی هایی که این شرکت در حوزه پرداخت برای کاربران خود به وجود آورده در بهترین حالت ممکن قرار دارد و همین موضوع باعث به وجود آمدن ویژگی های هوشمندانهو بسیار ایده آل برای این شرکت می باشد که در ایده آل ترین حالت ممکن قرار دارد و همین موضوع باعث به وجود آمدن اتفاقات جذاب پرداخت های اینترنتی می شود.

پی پال یکی از زیر مجموعه های شرکت ایلان ماسک می باشد که این مدیر موفق توانسته تقریبا در حوزه ای وارد شود و با موفقیت های قابل توجه و بسیار بزرگی نیز همراه بوده که در بهترین حالت خود قرار داشته و همین موضوع باعث به وجود آمدن ویژگی های جذاب برای این شرکت بوده است.

روش پرداخت جدید پی پال با روش هایی از بهره گیری هوش مصنوعی و همچنین سازگاری با رمز های امنیتی متفاوت مانند اثر انگشت و فیس آیدی انجام خواهد گرفت که به بهترین حالت ممکن برای کاربران این شرکت پرداخت اینترنتی ارائه داده خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در ایران نیز یکی از شرکت های قدرتمند، به نام زرین پال در این حوزه فعالیت زیاد و مستمری دارد و توانایی های قابل توجه نیز نسبت به تکنولوژی های روز دنیا دارد و همین موضوع باعث شده تا شاهد اتفاقات فوق العاده و بسیار جذاب برای این شرکت قدرتمند فناوری و تکنولوژی باشیم.

روش پرداخت جدید پی پال

روش پرداخت جدید پی پال

PayPal ممکن است با ارزهای دیجیتال دوستانه باشد ، اما این بدان معنا نیست که به همه مجوز رایگان می دهد. Mashable گزارش می دهد که غول پرداخت حساب کاربری ثبت دامنه Epik را که به دلیل سرویس دهی به بهشت های راست مانند Gab and the Proud Boys شناخته می شود.

به دلیل مشکلات ریسک مالی ، خاتمه داد. این موضوع به طور خلاصه توضیح نمی داد که این خطرات چه هستند ، اما یک منبع قابل شناسایی متوجه شد که این امر با قانونی بودن “ارز جایگزین” Masterbucks Epik ارتباط دارد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر