آئودی Q8 Plug اولین خودروی هیبریدی این شرکت

آئودی Q8 Plug اولین خودروی هیبریدی این شرکت

شرکت آئودی به طور رسمی اعلام کرده این شرکت در حال برنامه ریزی های متفاوت و ایده آل می باشد که بتواند از این طریق بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد و ما نیز شاهد قابلیت های متنوع و بسیار جذاب از سوی آئودی برای این سری قدرتمند خواهیم بود.

این شرکت آلمانی با ترکیب فوق العاده و هوشمندانه توانایی عملکرد های خاص و جذابی دارد و همین موضوع باعث شده تا شاهد یک اتفاق بسیار بی نظیر و فوق العاده از سوی این شرکت فوق العاده هوشمند و خاص برای عرضه این سری خودرو باشیم.

آئودی به طور رسمی اعلام کرده اولین خودروی هیبریدی این شرکت راهی بازار های جهانی خواهد شد و این خودرو دارای قابلیت های متنوع و زیادی نسبت به نسخه های معمولی و اصلی شرکت آلمانی آئودی خواهیم بود که واقعا جذابیت بالایی خواهد داشت.

آئودی Q8 Plug نسبت به نسخه اصلی خود یعنی آئودی Q8 از قابلیت های خاص و فناوری های بروز بهره مند خواهد بود و همین موضوع باعث پیشرفت بسیار بالای شرکت آئودی در عرضه و تولید این خودرو قدرتمند به بازار های جهانی خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بهترین شکل ممکن از سوی این شرکت برای این خودروی هیبریدی می باشد که در نسخه SUV عرضه خواهد شد و عملکرد قابل توجه و بسیار ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند عرضه خواهد شد و قابلیت هایی که برای این سری در نظر گرفته شده است در بالاترین سطح ممن قرار خواهد گرفت.

رونمایی آئودی Q8 Plug

عرضه جهانی این سری در اوایل سال ۲۰۲۱ انجام خواهد گرفت و این اولین خودرو در سری Q8 خواهد بود که غیر اسپورتی خواهد بود و نسل جدیدی در این سری را برای آئودی به وجود خواهد آورد و قطعا تجربه جالب و قابل توجهی نیز نسبت به بازار جهانی خواهد داشت.

این خودرو جذاب با قدرت ۴۵۵ اسب بخار همراه خواهد بود و این نشان دهنده تجربه بسیار بالا و هوشمندانه ای از سوی آئودی خواهد بود که تجربه بالایی نسبت به دیگر سری های این شرکت قدرتمند خواهد داشت و قطعا تجربه قابل توجه و هوشمندانه ای نسبت به عرضه جهانی خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر