آئودی R8 هیبریدی رونمایی شد: قدرتمند و بسیار خاص

آئودی R8 هیبریدی رونمایی شد: قدرتمند و بسیار خاص

شرکت آلمانی آئودی با در نظر گرفتن بهترین حالت، جدیدترین خودروی خود را رونمایی کرد و ما نیز شاهد یک طراحی بسیار ایده آل و فوق العاده از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری هستیم که با بهترین حالت ممکن خود انجام گرفته است.

طراحی این نسل نسبت به نسل ها و نسخه های قبلی بسیار متفاوت می باشد و قرار است از سال ۲۰۲۰ به بعد خودروی این شرکت با نسل جدید و با فناوری های بروز همراه باشد و طراحی خاصی را به همراه داشته باشد تا اتفاقات خوبی را به وجود بیاورد.

آئودی این خودرو را با تمامی اتفاقاتی که در بازار خودروسازی افتاده طراحی و تولید کرده و نسبت به وضعیت اقتصادی حاکم بر دنیا یک اتفاق بسیار مناسبی را رقم زده که واقعا بسیار هوشمندانه و ایده آل می باشد که این شرکت توانسته آنرا عملی و اجرایی کند.

آئودی R8 هیبریدی از پیشرانه قدرتمند و هیبریدی بهره مند خواهد بود و این یعنی نسل جدید خودرو های آئودی با قدرت و سرعت بالایی برخوردار خواهند بود و اتفاقات بسیار جذابی را از خود به نمایش خواهند گذاشت و اتفاقات مناسبی را رقم خواهند زد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فناوری هایی که شرکت آئودی را در ساخت این خودرو همراهی می کند در خط تولید کمتر شرکت خودروسازی وجود دارد که یک امتیاز بسیار بزرگ و فوق العاده سنگین برای این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی محسوب می شود.

رونمایی آئودی R8 هیبریدی

رونمایی آئودی R8 هیبریدی

بعد از رونمایی این خودرو در یک اتفاق بسیار جالب هیچ اطلاعاتی درمورد خودرو منتشر نشده و باید منتظر بمانیم و ببینیم که آئودی از چه توانایی هایی برخوردار است و می تواند بهترین اتفاق ممکن را رقم بزند و با ثبت اتفاقات بسیار مناسب عملکرد عالی داشته باشد.

هیچ یک از مشخصات و حتی قیمت و برخی از مشخصات فنی این خودرو منتشر نشده و آئودی می خواهد با برگزاری یک رویداد بسیار انحصاری و فوق العاده جذاب بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارد و این یعنی یک اتفاق بسیار هوشمندانه و قوی برای آئودی محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر