آیفون ۱۲ ۴G در مارس ۲۰۲۱ رونمایی می شود

آیفون ۱۲ ۴G

در حالی که همه منتشر رونمایی رسمی آیفون های ۲۰۲۰ هستیم، در مورد این دستگاه ها حدس و گمان بیشتر می گیریم. بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند بیشتر بخاطر قیمت آن در مورد دستگاه های اپل دارای رزرو هستند. در مورد حقیقت هم اینکه، آیفون ۱۱ در ابتدا قیمت خود را از بازار خارج کرده است.

اپل برای جوان سازی فروش خود مجبور شد چند کاهش قیمت را اعمال کند. علاوه بر این، این شرکت شرکت مجبور شد آیفون SE 2020 را روانه بازار کرد که کاملا ارزان است. روند قیمت پایین به یکی از کید واژه های آیفون های امسال تبدیل شده است. اکنون گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل نسخه ۴G آیفون ۱۲ را در ماه مارس سال آینده عرضه خواهد کرد.

اگر به یاد داشته باشید که گزارش هایی مبنی بر وجود سری آیفون ۱۲ از نسخه ۴G ارزانتر وجود دارد. این نسخه بیشتر قیمت پرچمداران آیفون ۱۲ را پایین می آورد. طبق اطلاعات اخیر aaple_lab@، نسخه ۴G آیفون ۱۲، آیفون ۱۲e نامگذاری خواهد شد. به نظر نمی رسد که این یک نام رسمی باشد، اما به نظر می رسد نامی برای راحتی است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بر اساس این گزارش، این گوشی هوشمند دارای نسخه صفحه نمایش ال سی دی ۵.۴ اینچی و ۶.۱ اینچی است. هر دو آنها از شبکه ۴G، تراشه بیونیک A14، رم ۴ گیگابایتی و دوربین ۱۲ مگاپیکسی پشتیبانی می کنند. از نظر قیمت هم اینکه در حالی که نسخه ۵.۴ اینچی ۵۴۹ دلار قیمت دارد، نسخه ۶.۱ اینچی هم به قیمت ۶۴۹ دلار به فروش می رسد.

به نظر می رسد که قیمت اولیه ۵۴۹ دلار با توجه به اینکه قیمت آیفون ۱۱ سال گذشته ۶۹۹ دلار بود، باشد. این بدان معنی است که آیفون ۱۲ ۴G حدود ۱۵۰ دار ارزن تر از نسخه قبلی خود خواهد بود.

متاسفانه، نمی توانیم صحت کامل این گزارش را تایید کنیم. علاوه بر این، هیچ گونه تاییدی در مورد خبر های قبلی از این منبع هم وجود ندارد که واقعیت را ثابت کند. بنابراین بهتر است این اطلاعات را کاملا باور نکنیم. جالب است که بدانید اپل تلاش می کند برای کاهش قیمت آیفون تلاش کند. این آرزوی بسیاری از کاربران گوشی طی این سال های بوده است.

یک گزارش اخیر ادعا می کند که در حال حاضر آیفون ۱۲ توسط کارخانه Pegatron تصحیح شده است و در نسخه های ۴G و ۵G در دسترس ایت. گزارش شده است که کارکنان برخی از تولید کنندگان تجهیزات در این کارخانه نشان می دهند: که Pegatron دارای سه مدل آیفون ۱۲ در زمینه تصحیح است و هر مدل در نسخه های ۴G و ۵G در دسترس است.

برخی بر این باورند که سرعت توسعه ۵G در کشور های جهان سازگار نیست و هنوز فضای نسبتا بزرگی برای ۴G وجود دارد. اگر اختلاف قیمت قابل توجهی بین نسخه ۴G و نسخه ۵G از سری آیفون ۱۲ و وجود داشته باشد، انتخاب جذاب تری برای مصرف کنندگان خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع twitter

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر