رونمایی آیفون ۵G یک ماه به تعویق افتاد ، همان آیفون SE2 که معرف حضور است

بانک مرکزی آمریکا (BofA) گزار تحقیقات سرمایه گذاری را امروز منتشر کرد. گفته می شود که آیفون ۵G بسیار پیش بینی شده، اپل ممکن است انتشار آن را به دلیل شیوع کرونا ویروس به تاخیر بیندازد.

نتیجه بانک مرکزی آمریکا پس از صحبت با الیوت لان، متخصص زنجیره تامین شرکت اپل به دست آمد. او معتقد است که آیفون ۵G که در ابتدا برای عرضه در این پاییز برنامه ریزی شده بود، که به مدت یک ماه به تعویق افتاد . همانطور که می دانید معمولا اپل هر ماه سپتامبری آیفون جدیدی را منتشر می کند.

با این حال، این بیماری همه گیر تنها دلیلی نیست که الیوت لان انتظار دارد انتشار آیفون SE2 با چند ماه به تاخیر بیفتد. یکی مشکل زنجیزه تامین و دیگری تقاضای ضعیف بازار ناشی از بیماری همه گیر است.

آیفون 5G

وامسی موهان، تحلیلگر بانک آمریکا در این گزارش گفت که مدت زمان انتشار خاص یا همان مختص به بهبودی در ماه آوریل و مه بستگی دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در معاملات قبل از بازار امروز، قیمت سهام اپل یک بار ۳.۸% کاهش یافت. در مقایسه با قیمت بالای فوریه، تخمین زده می شود که سهام اپل بیش از ۱۰% کاهش یافته است. دلیل اصلی هنوز هم تحت تاثیر قرار گرفتن این بیماری همه گیر است. تحلیلگران نگران این هستند که این ممکن است در زنجیره عرضه و فروش اپل تاثیر داشته باشد.

با وجود مقدار زیادی پول نقد، خرید سهام احتمالی و چرخه ارتقا ۵G، بانگ مرکزی آمریکا همچنان به حفظ رتبه خرید در سهام اپل و قیمت هدف ۳۵۰ دلاری می پردازد.

اما همین امروز، دویچه بان; هدف قیمت سهام اپل را از ۳۰۵ دلار به ۲۹۵ دلار کاهش داد. همچنین گفت که این امر به دلیل عدم اطمینان کاملا قابل توجه مربوط به شیوع بیماری است.

در اوایل این هفته، سازنده قطعات آیفون، فاکس کان گفت که انتظار دارد کارخانه های داخلی تا پایان ماه مارس فعالیت های عادی را آغاز کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر