ال جی در حال آماده شدن برای رونمایی ال جی کیو ۶۳ و کیو ۸۳ است

ال جی در حال آماده شدن برای عرضه گوشی ها هوشمند جدید تحت سری کیو است. در حال حاضر تعداد زیادی مدل ها وجود دارد که شامل ال جی کیو ۳۱، ال جی کیو ۵۱، ال جی کیو ۶۱ و غیره است. طبق شایعات جدید منتشر شده توسط ۹۱mobiles، این شرکت کره ای قصد دارد گوشی های هوشمند جدیدی تحت سری کیو در سه ماهه اول ۲۰۲۱ عرضه کند.

ال جی کیو 63

این شرکت تا به حال ۱۳ گوشی در سری کیو ثبت کرده است. مشهور ترین آنها دو گوشی هوشمند ال جی کیو ۶۳ و کیو ۸۳ است. علاوه بر این مشخصات فنی اصلی، ۹۱mobiles همچنین با جمع آوری رندر های تقریبی بر اساس داده های موجود ظاهر دستگاه ها را نشان می دهد.

ال جی کیو 63

ارائه های شماتیک نشان می دهد که گوشی های هوشمند ال جی کیو ۶۳ و کیو ۸۳ از بیشترین شباهت طراحی برخوردار هستند. هر گوشی هوشمند به صفحه نمایش تحت با انتهای ضخیم و بردیگی برای دوربین سلفی مجهز خواهد شد و اندازه آن تقریبا ۶.۵ اینچی خواهد بود. منبع نشریه همچنین گفت که ابعاد دستگاه ها ۱۶۴.۴ در ۷۶.۳ در ۷.۸ میلی متر است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ال جی کیو 63

در پشت این گوشی های هوشمند شاهد یک ماژول دوربین مثلثی غیر معمول هستیم. این ماژول از سه سنسور و یک فلاش LED تشکیل می شود. فعلا خبری از جگ ۳.۵ میلی متری فاش نشده است. برای شارژ هم یک درگاه USB-C وجود دارد.

ال جی کیو 63

حسگر اثرانگشت در سمت راست دستگاه قرار دارد. در حالی که در سمت چپ دکمه های تنظیم صدا و همچنین یک دکمه سخت افزاری اختصاصی برای راه اندازی دستیاز گوگل قرار داد. سایر مشخصات فنی این گوشی های هوشمند هنوز همچون راز هستند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر