رونمایی انویدیا radeon 6000 در تاریخ ۲۸ اکتبر

رونمایی انویدیا radeon 6000 در تاریخ ۲۸ اکتبر

انویدیا از خانواده RTX 30 Series خود در حالی که ماه شروع ماه گذشته آغاز شده است رونمایی کرد و ما چند روز دیگر با راه اندازی GeForce RTX 3080 فاصله داریم. اما چند روز پیش همه چیز جالب شد که AMD اعلام کرد Radeon RX 6000 Series خود را اعلام می کند ۲۸ اکتبر خوب ، ممکن است RX 6000 در تاریخ ۲۸ اکتبر اعلام شود ، اما NVIDIA تاریخ انتشار GeForce RTX 3070 را به انجمنهای GeForce خود منتقل می کند زیرا ما آخر هفته حاضر می شویم.

چه زمانی می توان RTX 2080Ti را تطبیق داد ، یا GeForce RTX 3070 را شکست داد؟ به نظر می رسد ۱۵ اکتبر ، ساعت ۶ صبح به وقت استاندارد اقیانوس آرام. علاقه مندان به تقویم ها متوجه می شوند که ۱۳ روز بدشانس قبل از اینکه تیم قرمز کارت های RX 6000 خود را اعلام کند ، صاف است. آیا اکنون شاهد رویکردی مناسب برای تات هستیم؟ در این صورت ، این یک سواری سرگرم کننده و وحشی برای همه است. ما قبلاً نشتی از کارت “Big Navi” RX 6000 را به صورت آنلاین مشاهده کرده ایم ، بنابراین قبل از لغزش برخی از شماره ها فقط زمان لازم است.

در حال حاضر GeForce RTX 3070 در هنگام مشخصات و عملکرد مورد انتظار مقدار مشخصی است ، اما تا بررسی کامل کارت ، هنوز نمی دانیم عملکرد واقعی چگونه است. در مورد سری RX 6000 همان و موارد دیگر را می توان گفت. اما آنچه مشخص است ، GeForce RTX 3070 به فروش خواهد رسید و می تواند قبل از شروع کار Radeon در سیستم های صاحبان بالقوه حضور داشته باشد و درمورد اینکه چرا ترجیح می دهید به جای آنها راه خود را ادامه دهید ، اظهارات خود را بیان می کند.

رونمایی انویدیا radeon 6000
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رونمایی انویدیا radeon 6000

در قلب کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3070 پردازنده گرافیکی GA104 نهفته است. GA104 یکی از بسیاری از پردازنده های گرافیکی Ampere است که ما در بخش بازی ها قرار خواهیم گرفت. پردازنده گرافیکی GA104 دومین تراشه سریع Ampere در پشته است. پردازنده گرافیکی براساس گره فرایند ۸ نانومتری (N8) سامسونگ ساخته شده است.

ابعاد پردازنده گرافیکی ۳۹۲.۵ میلی متر مربع است و دارای ترانزیستورهای ۱۷.۴ میلیاردی است که تقریبا ۹۳ درصد ترانزیستورهای پردازنده گرافیکی TU102 هستند. در همان زمان ، پردازنده گرافیکی GA104 تقریباً نیمی از GPU TU102 است که چگالی دیوانه کننده ای است.

برای GeForce RTX 3070 ، NVIDIA در مجموع ۴۶ واحد SM را در پرچمدار خود فعال کرده است که در مجموع ۵۸۸۸ هسته CUDA تولید می شود. علاوه بر هسته های CUDA ، GeForce RTX 3070 NVIDIA همچنین با هسته های نسل بعدی RT (Ray-Tracing) ، هسته های Tensor و واحدهای چند پردازنده SM یا جریان جدید همراه است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر