انویدیا RTX 3090 رونمایی شد : کارت گرافیک انقلابی

انویدیا RTX 3090 رونمایی شد : کارت گرافیک انقلابی

شرکت انویدیا بلاخره بعد از مدت ها توانست بهترین حالت ممکن را از خود به نمایش بگذارد و شاهد این خواهیم بود که این کارت گرافیک توانایی پشتیبانی از کیفیت ۸K را خواهد داشت که اولین تجربه در کارت های گرافیک بر روی سیستم ها خواهد بود.

این تکنولوژی و فعالیت انویدیا برای محصول عرضه شده بسیار خاص و فوق العاده می باشد و در بهترین حالت ممکن برای کاربران این شرکت ارائه داده شده است و شاهد حالتی بسیار مناسب و ایده آل خواهیم بود که این شرکت توانسته آنرا اجرایی و عملی کند.

انویدیا برای عرضه این کارت گرافیک یکسال صبر کرد و حالا بعد از عرضه نهایی آن شاهد بازخورد های بسیار فوق العاده و خاص برای این محصول شرکت انویدیا هستیم که انرژی خاصی به این شرکت برای ادامه مسیر و تولید این کارت گرافیک دارد.

کارت گرافیک انویدیا RTX 3090 دیروز در یک مراسم معارفه رونمایی شد که نشان از قابلیت های بسیار فوق العاده و خاص این شرکت دارد که نشان می دهد نسل جدید کارت های گرافیک در راه است و باید منتظر اتفاقات بسیار خارق العاده و بسیار جذاب باشیم.

شرکت انویدیا فناوری ها و طراحی های محصولات خود را از نسخه بعدی این کارت گرافیک تغییر خواهد داد و نسبت به شکل کلی و فناوری های استفاده شده در محصولات قبلی بسیار متفاوت و خاص خواهد بود که نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
رونمایی انویدیا RTX 3090

رونمایی انویدیا RTX 3090

این کارت گرافیک قرار است دنیای سخت افزار را به طور کلی مورد قدرت خود قرار دهد و این چنین نیز بوده است و اتفاقات به وجود آمده نشان از این اتفاق بسیار فوق العاده را می دهد که این شرکت در آینده ای نزدیک دست به تغییرات فوق العاده ای بزند.

این کارت گرافیک در مقایسه با محصولات مشابه بازار حدود ۱۰ سال جلو می باشد و این فناوری که انویدیا توانست در داخل این محصول به کار ببندد بسیار حرفه ای و خاص بوده است که در شرایط بسیار حرفه ای و فوق العاده انجام گرفته است.

کارت گرافیک سری جدید انویدیا تفاوت های زیادی با دیگر نسخه های موجود در بازار های جهانی دارد که کلا سطح کیفی و نوع طراحی و کارایی محصولات باهم تفاوت های زیادی دارند و از این رو می توان گفت انویدیا یک محصول خارق العاده را تولید و رونمایی کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر