اپل در حال آماده شدن برای رونمایی اولین آیفون تاشو است

به محض ظهور فاکتور شکل جدید به واسطه رونمایی سامسونگ گلکسی فولد، بلافاصله شایعات مبنی بر توسعه اپل از دستگاه گوشی هوشمند-تبلت آغاز شد. امروز اخبار جدید در مورد این آیفون تاشو آینده دریافت کردیم.

آیفون تاشو

یکی از افراد مشهور IceUniverse در حساب ویبو خود گفت که اپل تعداد عظیمی از صفحه نمایش های تاشو را با امکان سفارش اضافی در آینده سفارش داده است.

جدا از این شایعات، ما چندین اختراع ثبت شده برای آیفون تاشو هم داریم. یکی از این حق ثبت اختراعات نشان داد که گوشی هوشمند می تواند صفحه نمایش خارجی داشته باشد و در صورت باز شدن، ظاهری شبیه به آیپد دارد.

ثبت اختراع دیگری نشان می دهد که اپل به طور فعال در حال توسعه فناوری تاشو باتری تاشو نخواهد داشت. به احتمال زیاد، منتظر دستگاهی با دو صفحه نمایش، شبیه به سرفیس دوئو هستیم. دستگاه دارای لولا است. و صفحه نمایش خارجی دارای یک سنسو فیس آیدی در جای از قاب گوشی هوشمند است.

با این حال، این شایعات باید بسیار دقیق درمان شود. اپل مبالغ هنگفتی را صرف تحقیق در مورد آنچه دوست دارند دستگاه های آینده خود را ببینند می کند. و بسیاری از نمونه های اولیه، حتی اگر چندین سال کار کرده باشند، به راحتی نمی توانند قفسه های را ذخیره کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپل در حال حاضر تولید انبوه آیفون ۱۲ را آغاز کرده است

چند روز به تنها ۲ روز تا رونمایی اپل باقی مانده است و شرکت در حال آماده سازی آن است. طبق اطلاعات جدید ، اپل در حال حاضر آماده تولید انبوه سری آیفون ۱۲ است و این شرکت همچنین قصد دارد آیفون ۱۲ را از اواخر سپتامبر یا اوایل ماه اکتبر برای فروش عرضه کند.

اپل امیدوار است تا پایان سال ۸۰ میلیون آیفون ۵G از همه کارخانه های خود داشته باشد. بقیه باید از اوایل سال ۲۰۲۱ شروع به تولید کنند. طبق شایعات، از ۸۰ میلیون دستگاه پیش بینی شده ۴۰ درصد آیفون ۱۲ مکس خواهد بود.

به گفته رئیس زنجیره تامین، اپل موفق شده تاخیر های را از چند ماه به چند هفته کاهش دهد. مونتاژ نهایی برخی از مدل های آیفون ۱۲ در اوایل ماه اکتبر برگزار می شود.

منابع تامین همچنین گزارش می دهد که اپل در حال حاضر تولید انبوه AirTag، ردیابی های بلوتوث را که مدتهاست رونمایی شده اند آغاز کرده است که باید به شما کمک کند تا از دست دادن موارد مهم جلوگیری کنید.

علاوه بر این، اپل تولید آیپد های آینده را افزایش داده است. طبق گزارش، قرار است بین ۲۷ سپتامبر و دسامبر ۲۷ میلیون دستگاه از آن ارسال شود. همچنین جالب است بدانید که اپل قصد ندارد نسخه جدیدی از آیفون SE را در سال ۲۰۲۱ تهیه کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر