اپل ایرپاد ۳ را در هفته های آینده رونمایی می کند

شایعات قبلی به رونمایی ایرپاد ۳ در ماه آوریل اشاره داشتند. اگر چه این اتفاق نیفتاد، اما گزارش جدید شایعه قبلی را تازه سازی کرد. طبق گزارشی از Hits Double Daily، اپل ایرپاد ۳ را در هفته های آینده آشکار خواهد کرد. این شرکت علاوه بر این بادز ها، یک های فای جدید را هم رونمایی خواهد کرد. همانطور که از نام آن مشخص است، های فای اپل با اسپوتیفای رقابت خواهد کرد.

ایرپاد ۳ کاملا شبیه به ایرپاد پرو خواهد بود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این گزارش تاریخ واقعی رونمایی نسل سوم ایرپاد اپل را فاش نمی کند. با این حال، می گوید که در هفته های آینده شاهد آن خواهیم بود. گفته می شو که هدفون های نسل جدید با تفاوت های جزئی طراحی نسبت به ایرپاد پرو ارائه خواهد شد. رندر های اخیر نشان می دهد که که ایرپاد جدید دارای ساقه کوچکتری خواهد بود.

اگر چه آنها به عنوان نسل سوم ارائه می شوند ،اما ویژگی هایی مثل کاهش نویز فعال در انحصار نسخه پرو خواهد بود. طراحی جدید محل قرار گیری سنسور های را تغییر می دهد. پیش از این، شایعات حاکی از آن است که طراحی نیمه دسته ای را در پیش خواهد گرفت. با این حال، تصاویر فاش شده داستان را جوری دیگر روایت می کنند. قابل شارژ ان هم شبیه به ایرپاد پرو است. با این حال اندازه آن کمی کوچکتر از کیش شارژ ایرپاد پرو است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر