رونمایی اپل مپ با ویژگی EV در رویداد WWDC 20 اپل

رونمایی اپل مپ با ویژگی EV در رویداد WWDC 20 اپل

اپل مپ این بار با حالت و ویژگی بسیار متفاوت و جذابی نسبت به دیگر نسخه های خود عرضه و معرفی شد که حالتی بسیار جذاب و فوق العاده ای از خود به جا گذاشته است و ما نیز شاهد یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت هستیم.

نرم افزار اپل مپ در سیستم عامل iOS 14 بسیار مفدتر خواهد بود، در نسخه جدید این برنامه همگام سازی حالت دوچرخه با دیگر حالت های مختلف مانند پیاده روی، دویدن و با ماشین می باشد که به لیست وسایل نقلیه برای رفت و آمد محسوب می شود.

اگر شما از یک خودروی برقی استفاده می کنید به شما این راهنمایی را می کند که در مسیر خود از ایستگاه های شارژ برقی بهره مند خواهید بود و یا اصلا در مسیر خود شاهد چنین چیزی نخواهید بود و مسافت طی شده شما با انواع وسیله نقلیه نیز سنجیده می شود.

رونمایی اپل مپ با ویژگی EV باعث می شود تا کاربران به این حالت دسترسی داشته باشند که بتوانند به بهترین شکل ممکن و حالت های بسیار متفاوت و جذابی از این نقشه استفاده کنند و برای برآورد زمان و مسافت طی شده برای به دست آوردن زمان کامل مسیر را به کاربران نشان می دهد.

همچنین در این نقشه نسبت به موقعیت مکانی خود محدودیت های آن شهر و یا آن منطقه را برای شما اعلام می کند، مثلا شما در شهر پکن هستید و وارد یک محدوده شده اید برای شما اخطار مورد نظر درمورد آن منطقه و آن روز را اعلام می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
رونمایی اپل مپ با ویژگی EV در رویداد WWDC 20 اپل

رونمایی اپل مپ با ویژگی EV

این نسخه از اپل مپ بسیار پیشرفته و حرفه ای تر از نسخه های گذشته این شرکت می باشد و در قسمت نرم افزار شاهد حالت های بسیار متنوع و جذابی هستیم که در نسخه های دیگر این نرم افزار شاهد آنها نبوده ایم و اتفاقات بسیار مناسب و عالی در حال افتادن می باشد.

هر چند برخی از کاربران گوگل مپ را نسبت به اپل مپ برترمی دانند و شاهد این هستیم که این حالت می تواند به بهترین شکل ممکن زمانبندی شود و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی اپل هستیم.

در این نسخه حداقل وابستگی به نرم افزار های ثالث از سوی اپل کمتر شده و ما نیز شاهد یک نرم افزار نقشه بسیار قدرتمند و جذاب با قابلیت های بسیار جذاب و عالی هستیم که از تمامی لحاظ مورد نظر کاربران شرکت اپل خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر