اپل انتظار رونمایی ایرپاد ۳ در نیمه اول ۲۰۲۱ را دارد

انتظار رونمایی ایرپاد ۳ در نیمه اول ۲۰۲۲۱

اپل اخیرا کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود یا همان WWDC 2020 را برگزار کرد. طی چند ساعت گذشته، تمام گزارش های مربوط به اپل از این کنفرانس نشعت می گرفت. با این حال کمی از WWDS 2020 انحراف پیدا می کنیم، یک نگاهی به گزارش تحلیلگر اپل میندازیم.

طبق گفته ژئو مینگجی، تحلیلگر محبوب اپل، ایرپاد ۳ در نیمه اول سال ۲۰۲۱ وارد بازار خواهد شد.بدیهی است که سری آیفون ۱۲ در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ وارد بازار خواهد شد و شامل اشانتیون هدفون های سیمی نمی شود.

وی افزود: کل محموله اهی ایرپادر در سال ۲۰۲۱ با افزایش تقریبا ۲۸ درصدی به ۱۲۰۰ میلیون دستگاه در سال افزایش می یابد.

علاوه بر این ژئو مینگجی اعتقاد دارد که رونمایی ایرپاد ۳ در نیمه اول ۲۰۲۱ تولید ایرپاد ۲ را خاتمه خواهد داد. او همچنین معتقد است که ایرپاد ۳ تقاضای جاگزینی برای محصول رده بالا تر یعنی ایرپاد پرو را خواهد داشت.

غول تکنولوژی آمریکای امیدوار است که فروش ایرپاد را افزایش دهد. آخرین باری که اپل مصرف کنندگان را به زور کاربران را مجبور کرد تا از هدست های ایرپادر استفاده کنند، در زمان آیفون و آیفون ۷ پلاس در سال ۲۰۱۶ بود.

شرکت این اقدام را برای اقدامی برای از بین بردن جک صوتی ۳.۵ میلی متری انجام داد. با این حال، این مدل ها با هدفون های سیمی اپل از جعبه همراه شدند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تفسیر ایرپاد ۳

اپل از دستگاه های خود به خوبی مراقبت می کند و گرفتن خبر از اپل کار ساده ای نیست. با این حال سال گذشته،گزارشی از ایرپادر ۳ اپل ارائه شد. در آن زمان بازخورد های واقعا مثبت نبود.

با این حال، به نظر می رسد که واقعییت بهتر از رندر ها ظاهر می شود. بدیهی است که معمولا چنین باشد. مجموعه جدید از رند ها نشان می دهد که ایرپاد ۳ می تواند در چهار رنگ عرضه شود که شامل، سفید، سیاه، طلایی و خاکستری است.

به نظر می رسد که ایرپاد های اپل دارای طراحی داخلی هستند و مطابق با خبر های آنها باید از فناوری لغو نویز استفاده کنند. با این حال توجه داشته باشید که این فناوری با فناوری لغو فعال نویز متفاوت است. پیش بینی می شود هدفون ضدآب و ضد گرد و غبار باشد.

پیش از این گزارش شده بود که ایرپادر جدد بین سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ تا ساه ماهه اول سال ۲۰۲۱ وارد فاز تولید انبوه خواهد شد. طبق آمار، اپل ۳۵ میلیون ایرپاد را در سال ۲۰۱۸ به فروش رسانده است. این شرکت با این تغداد فروش ۷۵ درصد سهم از بازار جهانی هدفون های بی سیم را اشغال کرده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ITHome

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر