رونمایی ایکس باکس سری X در رویداد CES 2020

رونمایی ایکس باکس سری X در رویداد CES 2020

مایکروسافت مانند شرکت های دیگر و طبق سنت همه ساله خود در رویداد ces حضور خواهد یافت و خدمات محصولات جدید خود را در این نمایشگاه به معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد و گفته می شود با محصولات جذاب و زیادی به استقبال سال جدید خواهد رفت.

این شرکت برنامه های زیادی برای سال ۲۰۲۰ دارد و طبق گفته های مدیرعامل شرکت مایکروسافت (بیل گیتس) سال ۲۰۲۰ برای طرفداران این شرکت یک سال مهیج و جذابی خواهد بود که در آن محصولات بسیار شگفت انگیزی رونمایی و عرضه خواهد شد.

این شخص سال جدید میلادی را یکی از بهترین سال های این شرکت خوانده است و اذعان داشته است این سال یکی از بهترین سال های دوران حضور این شخص در شرکت مایکروسافت خواهد بود. مایکروسافت قبل از نمایشگاه CES 2020 از کنسول بازی جدید ایکس باکس سری X معرفی کرد که در دموی آن مشخصات ظاهری و فنی آن را به نمایش گذاشته است.

رونمایی ایکس باکس سری X در نمایشگاه CES 2020 قطعا شرکت سونی تحت فشار قرار خواهد داد و برای رقابت دو محصول این شرکت ها یعنی پلی استیشین و ایکس باکس شاهد خواهیم بود. مایکروسافت اعلام کرده است این کنسول را در این رویداد به معرض دید قرار خواهد داد.

رونمایی ایکس باکس سری X در رویداد CES 2020

کنسول جدید مایکروسافت که سری X نام دارد از طراحی خاص و جالبی استفاده می کند که تا بحال در هیچ یک از کنسول های این شرکت و شرکت های دیگر نبوده است، اکثرا تمامی کنسول های بازی شکل افقی داشته اند که محصول جدید مایکروسافت به شکل عمودی طراحی و ساخته شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بیشتر از مشخصات فنی این کنسول مشخصات ظاهری و شکل این محصول باعث شده است تا اخبار زیادی برای کنسول جدید ایکس باکس در دنیای مجازی و در رسانه ها منتشر شود و این کنسول را غول ایکس باکس معرفی کنند.

رونمایی ایکس باکس سری X : رخ نمایی غول مایکروسافت

مدیر بازاریابی مایکروسافت اعلام کرده است این کنسول در نمایشگاه CES به نمایش گذاشته خواهد شد و به احتمال زیاد بعد از این رویداد این کنسول برای تمامی بازار های مختلف در قسمت های مختلف جهان عرضه خواهد شد.

طبق گفته های این شخص این کنسول دارای طرفدار زیادی می باشد و احتمال این وجود دارد که رکورد فروش کنسول قبلی توسط کنسول جدید شکسته شود، هنوز به طور کامل قیمت و مشخصات فنی این محصول منتشر نشده است اما این رویداد تمامی این مشخصات را فاش خواهد کرد.

در این نمایشگاه شاهد رونمایی ایکس باکس سری X خواهیم بود و منتظر هستیم تا ببینیم مایکروسافت چه برنامه هایی را برای ارائه و رونمایی این محصول از نزدیک خواهد کرد، بی شک این محصول یکی از جالب و جذاب ترین محصولاتی خواهد بود که در این رویداد به معرض دید گذاشته شده است و از نظر طراحی و شکل کلی خاص و جالب می باشد و طرفداران زیادی را به خود اختصاص خواهد داد.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر