رونمایی بوگاتی اسپورت در پاریس با حضور عکاسان

رونمایی بوگاتی اسپورت در پاریس با حضور عکاسان

شرکت بوگاتی بلاخره از خودرو گران قیمت و فوق العاده خاص خود رونمایی کرد، این رونمایی مانند دیگر مراسمات بوگاتی نبود و تنوع و حال و هوای متفاوتی داشت. برگزاری یک رویداد به دور از محل ساخت و در کشور فرانسه و در شهر پاریس اتفاق افتاد.

این رویداد با حضور عکاسان رسانه های بزرگ برگزار شد و از خودروی ۳ میلیون دلاری بوگاتی رونمایی شد، این مراسم به بهترین حالت ممکن رونمایی شد و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار ایده آل و قابل قبول از سوی این سرکت فرانسوی بود.

سفارشی بودن خودرو های بوگاتی فاصله زیادی میان خودرو های این شرکت و دیگر کمپانی های تولید کننده خودرو ایجاد کرده است، فناوری های به کار برده شده و قدرت بالای خودرو های این شرکت مثال زد تمام شرکت ها و حوزه خودرو در بازار جهانی است.

رونمایی بوگاتی اسپورت در پاریس یک اتفاق جالب بود، چون در یک باغ که حدود ۵۰ کیلومتری شهر پاریس قرار دارد برگزار شد و محیط بسیار جذاب باغ در کنار زیبایی بی نظیر خودرو ترکیب بسیار مناسب و فوق العاده ای برای عکاسی و موقعیت رونمایی به وجود آورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این نسخه از خودرو های بوگاتی در شهر لیل فرانسه تولید شده و گفته می شود خط تولید سری خودروی بوگاتی اسپورت فقط در این شهر باشد و به دیگر شهر های فرانسه نظیر موناکو و بندر مارسی واگذار نخواهد شد که نشان از انحصاری بودن خودرو های این شرکت است.

رونمایی بوگاتی اسپورت در پاریس : جذاب ترین ایده

تا حالا مراسم های زیادی برای رونمایی خودرو برگزار شده اما هیچکدام از آنها تا این قدر جذاب و بسیار خاص نبوده و این حالت نشان دهنده ویژگی های جذاب و بسیار کاربردی از سوی این شرکت خواهد بود که از خود به نمایش گذاشته و خروجی جذابی نیز داشته است.

این مکان همان جایی است که اولین خودروی تولید شده بوگاتی در آن رونمایی شد و حالا بعد از گذشت دقیقا ۱۰۰ سال این شرکت باز هم یک خودرو اما با تفاوت های بسیار زیاد و قابلیت های فراوان نسبت به نسخه اولیه خود رونمایی کرد که در بهترین شرایط قرار داشت. تصاویر را مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر