بی ام و ایکس ۷ ۲۰۲۱ دارک ادیشین رونمایی شد

بی ام و ایکس ۷ ۲۰۲۱ دارک ادیشین رونمایی شد

شرکت آلمانی بی ام و برای خودرو های مختلف خود ارزش بسیار زیادی قائل می باشد و همین کار باعث بالا رفتن کیفیت خودرو های این شرکت می باشد که در نتیجه شاهد خروجی بسیار مناسب از سوی این شرکت آلمانی خواهیم بود که می تواند بسیار عالی و خاص باشد.

قدرتی که این شرکت برای ساخت خودرو های خود در نظر گرفته است بسیار جذاب می باشد که به همراه طراحی کلی خودرو تبدیل شده به حالتی بسیار ایده آل که می تواند بهترین عملکرد ممکن را از این خودرو به نمایش بگذارد که بسیار ویژه و خاص می باشد.

بی ام و در بخش خودرو های SUV بهترین حالت را اجرایی می کند که شاهد محصولات بسیار با کیفیت و فوق العاده از سوی این شرکت هستیم که بهترین خروجی ممکن را ارائه می دهد و در نهایت شاهد حالتی بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت بزرگ هستیم.

بی ام و ایکس ۷ ۲۰۲۱ با یک ادیت دیگر که رنگ مشکی تیره و ثابت را ارائه می دهد رونمایی شد که نسبت به نسخه های قبلی دارای رنگ تیره و مشکی بسیار زیاد می باشد که جذابیت بیشتر و فوق العاده ای نسبت به سری های گذشته خود دارد.

این خودرو از قابلیت ها و مشخصات فنی مناسب برخوردار می باشد و می توان گفت یک حالت بسیار مناسب برای کاربران و طرفداران شرکت بی ام و به وجود می آورد که بتوانند یک خودروی بسیار فوق العاده و خاصی را به وجود بیاورند که عالی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
رونمایی بی ام و ایکس 7 2021

رونمایی بی ام و ایکس ۷ ۲۰۲۱

این خودرو در سال ۲۰۲۱ عرضه جهانی خواهد شد و دارای مشخصات فنی جذاب و مناسب می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن آنرا نهایی و اجرایی کند که می توان گفت حالتی بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت محسوب می شود.

استفاده از تایر های ۲۲ اینچی که بسیار بزرگ می باشد و برای یک خودروی شاسی بلند کمی بزرگ و بلند می باشد که ارتفاع خودرو را به طور کلی افزایش می دهد، همچنین بهره گیری از یک موتور ۴.۴ لیتری به همراه نیروی خارج شده ۵۲۳ اسب بخار تبدیل به یک خودروی ایده آل شده است.

سرعت ۰ تا ۶۰ را نیز در زمان ۴.۵ ثانیه سپری می کند که شتابگیری بسیار مناسب و ایده آلی نیز از خود به نمایش می گذارد که در کل شاهد یک خودروی بسیار مناسب و ایده آل هستیم که می تواند حالتی بسیار مناسب و خوبی را به وجود بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر