رونمایی بی ام و M4 2021 : قدرتنمایی BMW

رونمایی بی ام و M4 2021 : قدرتنمایی BMW

۲۰۲۱ بی ام و سری ۴ کانورتیبل اولین مدل جدید و بزرگ دماغ را به مدل قطره چکان ارائه می دهد. قیمت ها از ۵۳۱۰۰ دلار شروع می شود (قبل از هزینه ۹۹۵ دلاری برای مقصد). این کوپه های سقف باز در مارس ۲۰۲۱ برای نوع چرخ عقب و در ژوئیه ۲۰۲۱ با سیستم چرخ محرک به چهار چرخ متحرک وارد ایالات متحده می شوند.

آخرین نسل از سری ۴ کانورتیبل سوئیچ بزرگ را به جای استفاده از یک تخته تاشو تاشو مانند مدل قبلی ، به استفاده از یک ماده نرم برای سقف خود تبدیل کرده است. سقف رویه نرم حدود ۴۰ درصد سبک تر از پنل های قبلی است. در هنگام موتور بالا به پایین ، فضای صندوق عقب ۹.۰ فوت مکعب (۲۵۵ لیتر) وجود دارد که ۱.۲ فوت مکعب (۳۴ لیتر) بیشتر از قبل است. در داخل ، سرنشینان هنگام قرار گرفتن سقف از ۰.۲ اینچ فضای سر اضافی بهره مند می شوند.

سقف می تواند ظرف ۱۸ ثانیه باز و بسته شود و تا ۳۱ مایل در ساعت (۵۰ کیلومتر در ساعت) کار می کند. در M440i ، یک مالک می تواند قسمت بالایی آن را از روی کلید اصلی کار کند و این یک گزینه برای ۴۳۰i است.

قسمت فوقانی به رنگ مشکی استاندارد است. برای ظاهری شیک تر ، یک صفحه مشکی Moonlight اختیاری وجود دارد که دارای براق کننده فلزی است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در قسمت عمده ای ، سری ۴ کانورتیبل ، غیر از توانایی پایین آوردن سقف ، یکسان با کوپه است. BMW برای بهبود استحکام پیچشی مانند دامن های جانبی سفت تر ، یک صفحه برش آلومینیومی در جلو ، و تونل انتقال تقویت شده و یک صفحه کف عقب سفت و سخت ، اصلاحاتی را برای بهبود استحکام پیچشی در اختیار خودرو قرار می دهد. مهندسان همچنین با تمرکز بر روی سیستم ورودی ، پوشش موتور و زیر بدنه ، به کاهش بیشتر سر و صدا توجه کردند.

رونمایی بی ام و M4 2021

رونمایی بی ام و M4 2021

محدوده موتور از سری ۴ کوپه عبور می کند. ۴۳۰i از چهار سیلندر ۲.۰ لیتری توربوشارژ استفاده می کند که ۲۵۵ اسب بخار (۱۹۰ کیلووات) و ۲۹۵ پوند فوت (۴۰۰ نیوتن متر) تولید می کند. قطره چکان درایو عقب در ۵.۹ ثانیه به ۶۰ مایل در ساعت (۹۶ کیلومتر در ساعت) می رسد. بسته به ترکیب چرخ و تایر ، حداکثر سرعت به ۱۳۰ مایل در ساعت (۲۰۹ کیلومتر در ساعت) یا ۱۵۵ مایل در ساعت (۲۴۹ کیلومتر در ساعت) محدود می شود.

M440i دارای یک موتور ۳.۰ لیتری توربوشارژ شش خطی با فناوری ۴۸ ولت خلوص هیبریدی است که ۳۸۲ اسب بخار (۲۸۵ کیلووات) و ۳۶۹ پوند فوت (۵۰۰ نیوتن متر) تولید می کند. مدل محرک عقب در ۵.۰ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل در ساعت می رسد. مانند مدل دیگر ، حداکثر سرعت بسته به نوع ترکیبی چرخ تایر و چرخ که خریدار انتخاب می کند ، به ۱۳۰ مایل در ساعت (۲۰۹ کیلومتر در ساعت) یا ۱۵۵ مایل در ساعت (۲۴۹ کیلومتر در ساعت) محدود می شود.

___ با سیم پو باش تا دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر