رونمایی جهانی وان پلاس ۸ و ۸ پرو احتمالا در ۱۴ آوریل خواهد بود

در سال گذشته بعد از رونمایی وان پلاس ۷T و ۷T پرو شاهد نشت هایی در رابطه با پرچمدارن بعدی وان پلاس یعنی وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو بودیم. طی دو ماه گذشته، اطلاعاتی در رابطه با دستگاه های آینده وان پلاس به دست آورده ایم. به عنوان مثال این که سری وان پلاس ۸ از صفحه نمایش های سوراخ پانچ دار استفاده می کند و از شبکه ۵G هم پشتیبانی خواهد کرد.

ممکن است که دارای صفحه نمایش با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی باشد و حتی ممکن است شامل شارژ بی سیم هم باشد. شایعات همچنین بر این پیشنهاد هستند که سری وان پلاس ۸ می تواند در ۱۵ آوریل رونمایی شوند و وان پلاس هم در حال جذب دااوران اولیه دستگاه های آینده است.

اخیرا، شاهد نمایش مطبوعاتی منتشر شده از وان پلاس ۸ بودیم که جلوه ای کامل از درخشش بین ستاره ها را به نمایش گذاشت. با این حال، تا کنون هیچ اظهار نامه رسمی از این شرکت در مورد رونمایی این سری در دست نداریم.

به دنبال راهی برای آزاد کردن موسیقی یا نگاه کردن به یک نشانه هستید🤔

شاید هم هر دو!

وان پلاس هند ۲۹ مارس ۲۰۲۰

در اوایل امروز، این شرکت با انتشار تصویری از هدفون بولتس وایرلس ۲ در صفحه توییتر خود، تا یک شکل ۸. این پیام را به این شرح بخوانید: این باعث شد که ما باور داشته باشیم که این شرکت سرانجام در حال آماده شدن برای تاریخ عرضه رسمی وان پلاس ۸ هستیم و حتی ممکن است اولین گوشی های هوشمند بی سیم خود را در کنار پرچمدار خود رونمایی  کند.

رونمایی جهانی وان پلاس 8

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اکنون این شرکت سرانجام فاش کرده است که سری وان پلاس ۸ به صورت جهانی در تاریخ ۱۴ آوریل عرضه خواهد شد.

۲۰۲۰/۴/۴ – پاسخی که همه منتظر آن بودید! آیا شما آماده هستید تا با سری جدید وان پلاس ۸ به “رهبری با سرعت” بپردازید؟ مطلع شوید.

وان پلاس جهانی ۳۰ مارس ۲۰۲۰

رونمایی جهانی وان پلاس ۸

طبق پست در انجمن های وان پلاس، این شرکت به طور مستقیم از ۱۴ آوریل ساعت ۱۱ قبل از ظهر رویداد رونمایی را در وب سایت رسمی خود و پوتیوب پخش می کند.

در این پست همچنین تایید شده است که دستگاه های موجود در جدیدترین سری پرچمدارن شرکت دارای پشتیبانی ۵G و صفحه نمایش با سرعت بالا تازه سازی ۱۲۰ هرتزی هستند.

با این حال، این شرکت هنوز هیچ اطلاعات راجع به هدفون های بی سیم واقعی خود که در توییت قبلی از آن یادداشت شده است، فاش نکرده است. صرف نظر از این، اگر یه صدایی از طرف ناشر مشهور مکس جی. شنیده شده باشد که اعتقاد بر این است هدفون ها بی سیم واقعا بی سیم در کنار سری وان پلاس ۸ ماه آینده رونمایی می شوند احتمالاش خیلی زیاد است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع xda-developers

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر