زمان رونمایی خودرو Cyberruck تسلا اعلام شد

زمان رونمایی خودرو Cyberruck تسلا اعلام شد

اوایل قرن ۲۱ میلادی شرکت تسلا در صنعت خودرو سازی قوانین جدید را ایجاد کرد که این صنعت را دگرگون کرد و شاهد تغییرات زیادی در طراحی خودرو ها و سوخت های آنها بوده ایم. این شرکت آمریکایی و با مدیریت ایلان ماسک به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده خودرو هایی با سوخت برقی تبدیل شده است.

تسلا هرنوع خودرویی را تولید و عرضه کرده است اما خودرویی شبیه به وانت یا خودروی ذرهی طراحی و یا تولید نکرده است. مدیرعامل شرکت تسلا با انتشار توییت اعلام کرد که این شرکت قصد دارد در چند ماه آینده خودروی جدید خود که شبیه به یک تانک جنگی می باشد را رونمایی کند.

نام این ماشین یا همان وانت، خودرو Cyberruck تسلا می باشد که حدس زده می شود که توسط ایلان ماسک برای این خودرو نامگذاری شده است. تسلا از طراحی اتومبیل های فیلم مردگان متحرک الهام گرفته است، و شبیه به آن خودرو ها این ماشین جدید خود را طراحی کرده است.

هنوز اطلاعات و آمار دقیقی درمورد کیفیت و مشخصات فنی این خودرو در دسترس نیست و منتظر هستیم تا در همایشی ایلان ماسک از طرح جدید شرکت تسلا رونمایی کند و درمورد مشخصات فنی و داخلی این خودرو توضیحات مختلفی را ارائه دهد که برای هر راننده خودرو جالب و جذاب خواهد بود.

زمان رونمایی خودرو Cyberruck تسلا اعلام شد

زمان و مکان رونمایی خودرو Cyberruck تسلا

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تسلا به صورت رسمی اعلام کرده است این خودرو را تا پایان سال ۲۰۱۹ اعلام خواهد کرد اما هنوز اطلاعات دقیقی درمورد این محصول در دسترس نیست و گفته می شود در تاریخ ۲۱ نوامبر رونمایی خواهد شد و به معرض دید خبرنگاران و مردم عادی گذاشته خواهد شد.

طبق گفته ایلان ماسک این خودرو در قرارگاه اصلی گروه SpaceX که تمام آزمایش ها و تحقیقات مربوط به فضا و نجوم را انجام می دهند را انجام خواهد داد.

در این قرارگاه مکان بسیار جالبی وجود دارد که مخصوص عکاسی می باشد و برای عکاسان سوژه جالب و عالی می باشد، همین ویژگی نیز باعث شده است تا تسلا این مکان را برای عکاسی خودرو جدید خود انتخاب کند.

همچنین تسلا اعلام کرده است که برای رونمایی این خودرو برنامه های زیادی دارد و قرار است روی این محصول تسلا تمرکز زیادی شود. خودرو Cyberruck تسلا یکی از وانت های قدرتمند و ماشین های ذرهی محسوب می شود و با تکنولوژی های بروز نیز ساخته خواهد شد.

این خودرو از بدنه های فولادی و ضد گلوله و هرگونه آسیب بیرونی مقاوم خواهد بود و یکی از بهترین خودرو ها از نظر تکنولوژی نیز خواهد بود. طبق توییت ایلان ماسک، حدس زده می شود این خودرو دارای ویژگی هایی باشد که در دیگر خودرو ها موجود نباشد.

تسلا با ساخت این خودرو وارد دنیای تازه ای از دنیای فناوری و تکنولوژی شده است و صنعت خودرو سازی را در این بخش دگرگون خواهد کرد. ترکیب قدرت و تکنولوژی محصول جدید تسلا خواهد شد که تلفیق عالی و بی نقص را به جا خواهد گذاشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر