رونمایی دستبند هوشمند می بند ۵ در ۳ آوریل

امروز روز رونمایی است!!!!

رونمایی دستبند هوشمند می بند ۵ در ۳ آوریل

امروز ۳ آوریل ۲۰۲۰ می باشد و در کشور چین یک رونمایی به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و قرار است تحت شرکت شیائومی و با نام انحصاری Mijia عرضه شود که تابحال وجود نداشته است و همین نیز باعث می شود تا شاهد اتفاقات خوب باشیم.

برخی از رسانه های معتبر چینی و دنیا اعلام کرده اند شیائومی در نظر دارد تا در این رویداد دستبند هوشمند خود یعنی می بند ۵ را رونمایی کند که هنوز یک شایعه می باشد و به طور کامل از سوی شیائومی مشخص نشده است زمان رونمایی.

شیائومی در این رویداد قرار است روند تولیدی خود در چند سال گذشته و به اضافه اینکه قرار است در آینده چه محصولاتی را رونمایی کند سخنرانی خواهد کرد و بیشتر کارشناسان این فرصت را برای شیائومی می دانند که احتمال این را می دهند که به زودی شاهد رونمایی آن باشیم.

رونمایی دستبند هوشمند می بند ۵ در این تاریخ کمی تعجب آور می باشد و دلیل آن نیز این می باشد که شیائومی تمامی محصولات خود را قبل از رونمایی با اطلاعیه هایی در شبکه های اجتماعی و سایت خود به طرفداران به طور رسمی اعلام می کند.

سری جدید می بند قطعا دارای مشخصات فنی بسیار بالایی خواهد بود و با ارتقا مشخصات نسبت به نسخه های قبلی قطعا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و خوبی خواهیم بود که باعث خواهد شد تا اتفاقات بسیار خاص و جالبی برای این شرکت در عرضه و فروش این دستبند ورزشی هوشمند باشیم.

رونمایی دستبند هوشمند می بند 5 در 3 آوریل

رونمایی دستبند هوشمند می بند ۵

شیائومی علاوه بر اینکه در بخش لوازم جانبی و گجت های هوشمند و مهمتر از آنها در بازار گوشی به خوبی پیشرفت کرده است و توانایی این را دارد که بتواند به بهترین نحو ممکن به تولید و فروش بسیار خوبی در بازار های جهانی برسد.

تولید لوازم خانگی هوشمند نیز یکی از کار های بسیار خاص و جذاب این شرکت چینی محسوب می شود که قرار است در این رویداد یکی از آنها یعنی بخار هوا را رونمایی کند که برای تصویه هوا بسیار مناسب می باشد و قرار است در آینده ای نه چندان دور شاهد رونمایی محصولات دیگر باشیم.

رندر و تصاویر زیادی از این دستبند هوشمند در اینترنت منتشر شده است اما هیچکدام به طور دقیق برای شکل کلی و نهایی این دستبند تایید نشده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت چگونه عمل خواهد کرد و شاهد یک محصول جذاب دیگری از سوی شیائومی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر