ردمی ایرداتس ۲ به طور رسمی رونمایی می شود

ردمی ایرداتس بادز هایی هستند که ارزش پول خود را دارند و به درستی به یکی از بهترین هدست های ارزان قیمت بازار تبدیل شده اند. ۳ میلیون ایرداتس تنها در عرض چند ماه به فروش رسیده است. چند ماه پیش، نسخه بهبود یافته ای به نام ردمی ایرداتس S منتشر شد و اکنون هم زمان آن رسیده که نسل دوم این نوع بادز های یعنی ردمی ایرداتس ۲ عرضه شود.

این شرکت جمع آوری کمک های مالی برای هدست جدید در پلتفرم سرمایه گذاری خود را آغاز خواهد کرد، و پذیرندگان اولیه قادر به خرید آن با قیمت ۱۱ دلار خواهند بود . لازم به ذکر است که این بادز ها با قیمت ۱۴ دلار به بازار عرضه خواهد شد. آنها مجهز به درایو صدا ۷.۲ میلی متری هستند که فرکانس های کم قدرت و همچنین تنظیم نرم و خوب فرکانس های متوسط و بالا را ارائه می دهند. آنها برای کاهس نویز محیلی و بهبود صدا هنگام برقراری تماس، فناوری کاهش نویز محیط را پیشنهاد داده اند.

این شرکت نصب آداپتور بلوتوث ۵.۰ را اعلام کرد، برای دستیاز صوتی XiaoAI پشتیبانی وجود دارد و وزن هر بادز فقط ۴.۱ گرم است. ردمی ایرداتس ۲ با سه لنت گوش عرضه می شود. از نظر مشخصات دیگر هم شبیه به نسل قبلی خود است. با یک بار شارژ، هدفون به مدت ۴ ساعت کار می کند و در هنگام استفاده از کیس شارژ، مدت زمان استفاده می تواند تا ۱۲ ساعت افزایش یابد.

فروش کلی ردمی ایرداتس از مرز ۳ میلیون گذر کرد

با توجه به خبر های رسمی،فروش کلی هدست بلوتوثی ردمی ایرداتس بی سیم رکورد شکست. داده ها از ۹ آوریل تا ۳۱ آگوست ۲۰۱۹ جمع آوری شده است.به هر حال، در ماه اول موفق به ارسال بیش از ۱ میلیون دستگاه شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هدست بلوتوث ایرداتس در ۱۸ مارس سال گذشته رونمایی شد. به طور رسمی در تاریخ ۹ آوریل به فروش رسید و یکی از قابلیت های مهم آن پشتیبانی از بلوتوث ۵.۰ و دکمه های فیزیکی چند منظور است.

در حقیقت، ردمی ایرداتس مثل پدر موسس خود یعنی شیائومی می ایراتس ظاهر و عمل می کند. این بادز های در مدت زمان کوتاهی بسیار محبوب شدند. همین سرنوشت در انتظار ردمی ایرداتس بوده است.

در مورد نقاط فروش هم که ردمی ایرداتس فقط ۴.۱ گرم وزن دارد و باتری ۴۰ میلی آمپر ساعتی دارند که تا ۴ ساعت امکان پخش مداوم موسیقی را فراهم می می کنند. با وجود کیس وباتری ۳۰۰ میلی آمپر ساعتی در داخل، در ضمن عمر باتری می تواند تا ۱۲ ساعت افزایش یابد.

جدا از کارکرد های رایج مثل موسیقی پخش و مکث، می توانید دستیاز صوتی شیائومی آی وی در کار خواهد بود. به هر حال سیری و گوگل ویس هم پشتیبانی می کند. علاوه بر این، هنگام زوج شدن، همین دکمه را می تواند برخی از کار ها مثل عکس گرفتن با یک گوشی هوشمند سازگار انجام دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ITHome

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر