ردمی واچ می تواند به همراه ردمی نوت ۹ ۵G رونمایی شود

ردمی در آستانه رونمایی دستگاه جدید سری ردمی ردمی نوت ۹ با عنوان نوت ۹ ۵G در تاریخ ۲۶ نوامبر است. این گوشی آینده پیشرفت های مختلفی نسبت به خواهر و برادر خود یعنی ردمی نوت ۹ و ردمی نوت ۹ پرو خواهد داشت. به نظر می رسد این گوشی با یک گجت ( ردمی واچ ) به بازار عرضه می شود. مدیر کل ردمی، لو ویبینگ به طور فعال اولین ساعت هوشمند را توسط این شرکت تحریک می کند.

ردمی گوشی آینده ردمی نوت ۹ ۵G را در تاریخ ۲۶ نوامبر در ساعت ۲۰:۰۰ به وقت پکن رونمایی می کند. انتظار می رود ردمی واچ از صفحه نمایش لمسی ۱.۴۱ اینچی و سایر مشخصات رقابت بهره ببرد.

چند مدل ردمی واچ هم در لیست گواهینامه های عمومی مثل MIIT ظاهر شدند، تا حدی ورود آن را تایید کردند. این ساعت هوشمند با شماره مدل REDMIWT01 در ماه سپتامبر در MIIT مشاهده شد و می واچ لایت با شماره مدلREDMIWT02 در گواهینامه UL ظاهر شد. ما حتی در لیست FCC آن را با صفحه نمایش مربعی ۱.۴۰ اینچی شاهد بودیم.

مشخصات ردمی واچ

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لیست FCC همچنین وجود باتری ۲۳۰ میلی آمپر ساعتی و سازگامری با گوشی های اندروید و iOS را در می واچ لایت تایید کرده است. کتابچه همراه کاربر در FCC همچنین اطلاعاتی در مورد GPS، چندین جالت تناسب اندام، روشنایی خودکار صفحه نمایش و نظارت بر ضربان قلب ۲۴ ساعته را به نمایش می گذارد.

علاوه بر این، گواهینامه مقاوت در برابر آب تا ۵۰ متبر و تشخیص سکته مغزی را نشان می دهد. انتظار می رود با دیده شدن در لیست گواهینامه ها شاهد رونمایی ردمی واچ در کنار ردمی نوت ۹ ۵G با شیم.

ردمی در حال رونمایی سه محصول جدید است، اما هنوز جزئیات مربوط به هر دستگاه را تایید نکرده است. باید منتظر رونمایی رسمی باشیم. که برای روز های آینده برنامه ریزی شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر