هواوی میت بوک ۱۴/۱۳ رایزن رسما رونمایی شد

علاوه بر اولترابوک میت بوک ایکس، در کنفرانس امروز، این شرکت نسخه جدید هواوی میت بوک ۱۴/۱۳ رایزن را هم رونمایی کرد. این دستگاه نه تنها به جدیدترین پردازنده رایزن ۴۰۰۰ ارتقا یافته است بلکه برای اولین بار از پردازنده استاندارد AMD در اولترابوک استفاده می کند. باید بگوییم عملکرد بهره وری بسیار بهبود یافته است.

هواوی میت بوک 14/13 رایزن

کارایی

پردازنده استاندارد رایزن AMD به سری رایزن ۴۰۰۰ اچ اشاره دارد. مصرف برق TDP آن می تواند به ۳۵ الی ۴۵ وات برسد. این قدرتمندتر از عملکرد ۱۵ واتی سری یو کم مصرف است. این بار با مدل رایزن همراه است که دارای ۸ هسته و ۱۶ تراکنش است.

فرکانس پایه ۲.۹ گیگاهرتز است، در حالی که فرانس تقویب شده به ۴.۲ گیگارهرتز هم می رسد و فرکانس شتاب کامل هسته ای ۴.۱ گیگاهرتز را ادغام می کند. مصرف انرژی طراحی حرارتی ۴۵ واتی است.

هواوی میت بوک 14/13 رایزن

پس از استفاده از پردازنده استاندارد، عملکرد هواوی میت بوک ۱۴/۱۳ رایزن در مقایسه با نسخه اولترابوک بسیار بهبود یافته است. برای شروع یک فایل ۱ گیگابایتی PPT فقط ۲.۵ ثانیه طول می کشد و برای اصلاح ۳۰۰ تصویر با ظرفیت ۷.۵ گیگابایتی توسط LR در دسته ها فقط ۲.۶ ثانیه طول می کشد. یک کد با ۳.۴ میلیون خط فقط برای تدوین تنها ۴ دقیقه و ۱۰ ثانیه زمان می برد.

هواوی میت بوک 14/13 رایزن
هواوی میت بوک 14/13 رایزن

سیستم دفع گرمای هواوی میت بوک ۱۴/۱۳ رایزن هم آپدیت شده است. ضخامت ۴۰ درصد افزایش یافته است، تعداد تیغه ها هم ۴۹ درصد افزایش یافته است و راندمان اتلاف حرارت بسیار بهبود یافته است. چنین تغییراتی به پردازنده استاندارد ۸ هسته ای اجازه می دهد تا به عملکرد خروجی ۴۰ واتی ادامه کار دهد.

هواوی میت بوک 14/13 رایزن

مثل میت بوک ایکس، یک شارژر ۶۵ واتی هم وجود دارد. که می توان آن را برای شارژ سریع یا شارژ چندین دستگاه به کار برد.

هواوی میت بوک 14/13 رایزن
هواوی میت بوک 14/13 رایزن

صفحه نمایش و طراحی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هواوی میت بوک ۱۴/۱۳ دارای صفحه لمسی کامل ۲K است. صفحه نمایش قبلی ۸۸ درصد و صفحه نمایش دوم ۹۰ درصد است. نسبت صفحه نمایش بالا یک منظره گسترده همهجانبه را به همراه می آورد.

هواوی میت بوک 14/13 رایزن

این نوت بوک جدید از ۱۰۰ درصد طیف رنگی sRGB پشتیبانی می کند و تصویر واضح است. این گواهینامه نور آبی کم و راینلند را پشت سر گذاشته است، که به محافظت از چشم کمک می کند.

هواوی میت بوک 14/13 رایزن

از لحاظ طراحی بدنه، هواوی میت بوک ۱۴/۱۳ از بدنه ای درخشان و باریک فلزی استفاده می کند. اولی به اندازه ۱.۳کیلوگرم و به اندازه ۱۴.۹ میلی متری نازکی است.

هواوی میت بوک 14/13 رایزن

دومی هم به همان وزن ۱.۴۹ کیلوگرم و به ضخامت ۱۵.۹ میلی متری است. هواوی میت بوکی ۱۴/۱۳ همچنین طراخی دکمه ای دو در یک را برای دکمه پاور تصویب می کند.همانطور که می فهمید، اسکنر اثراگشت را ادغام می کند.

این لپ تاپ در گزینه ها رنگی خاکستری، روشن نقره ای و صورتی گیلاسی موجود است.

هواوی میت بوک 14/13 رایزن

قیمت

میت بوک ۱۳

  • R5 4600H+16GB RAM+512GB SSD به قیمت $۶۶۵
  • R7 4800H+16GB RAM+512GB SSD به قیمت $۷۳۷
  • (R7 4800H+16GB RAM+512GB SSD (touch screen به قیمت $۷۸۰

میت بوک ۱۴

  • R5 4600H+16GB RAM+512GB SSD به قیمت $۷۲۲
  • (R7 4800H+16GB RAM+512GB SSD (touch screen به قیمت $۷۶۷
  • (R7 4800H+16GB RAM+512GB SSD (touch screen به قیمت $۸۲۴

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر