رلمی بادز ۳ ماه آینده در هندوستان رونمایی می شود

رلمی بسیار مشهور است که نام خود را در بازار نه تنها به عنوان سازنده گوشی های هوشمند بلکه به عنوان شرکتی که چندین محصول با تمرکز بزرگ در “سبک زندگی” تولید می کند. این شرکت قبا تلویزیون های هوشمند، ساعت هوشمند و بادز های TWS را معرفی کرده بود. طبق جدیدترین قسمت AskMadhav#، این شرکت ماه آینده نسخه بعدی رلمی بادز را با عنوان رلمی بادز ۳ را در هند رونمایی می کند. وی همچنین جزئیات مربوط به محصولات آینده AIOT و طیف وسیعی از گوشی های هوشمند ۵G را فاش کرد.

هدفون های بی سیم رلمی بادز ۲ این شرکت در آگوست سال گذشته رونمایی شد. اکنون طبیعی است که منتظر یک طراوت جدید باشید. در حالی که بازار به سم راه حل هدفون های بی سیم در حال پیشروی است، این شرکت می خواهد به پایگاه کاربر هدفون های سیمی خود وفادارد باشد.

طب قگفته رئیس رلمی هند، مادهاوث شیث، این کمپانی این بار رلمی بادز ۳ را با سبکی متفاوت معرفی می کند. علاوه بر این، اوایل ماه آینده در هند شاهد چیزی منحصر به فرد با این محصولی که رونمایی خواهد شد به ارمغان می آید. جزئیات بیشتر باید در طول این یک ماه آینده مانده به رونمایی فاش شود.

هدفون های سیمی رلمی به زودی فرار می رسند

به غیر از رلمی بادز ۳ جدید، این مدیر اجرایی همچنین فاش کرده است که این شرکت در حال حاضر مشغول کار بر روی ساعت هوشمند جدید رده بالا و رلمی بادز های جدید است که دارای ویژگی حذف فعال صدا ANC است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این یکی از پرطرفدار ترین ویژگی های اخیر است، حتی سامسونگ برای رونمایی از بادز ها با این فناوری مدت زیادی مشغو است، این اتفاق سرانجام که نوبت به رلمی بادز آینده می رسد، این شرکت اعلام می کند که با فناوری ANC پیشرو در صنعت جدید همراه خواهد بود. مطمئنا اینها حرف های جسورانه ای هستند.

علاوه بر بخش پوشیدنی، مادهاو همچنین قصد رلمی برای ورود به بابا لپ تاپ را هم فاش کرد. ما میتوانیم ببنیم که پس از انتشار این شرکت استراتژی محصول ۱+۴+N خود را که شامل ۱ هسته اصلی محصول، ۴ محصول خانگی هوشمند و بی نهایت دستگاه های AIOT است. این شرکت قبلا تلویزیون ۵۵ اینچی ۴K و نوار صدایی ۱۰۰ واتی را معرفی کرده بود. محصولات بیشتر در ماه های آینده به بازار عرضه می شوند.

این شرکت وقتی با گوشی های هوشمند جدید ۵ به بازار عرضه می شود، یک گوشی هوشمند جدید با نام رمی V5 را در هفته آینده منتشر می کند. گوشی جدید اولین گوشی ای است که از تراشه ۷۲۰ مدیاتک با پشتیبانی از ۵G بهره می برد و همچنین سری جدید V را رونمایی می کند. رونمایی از این گوشی ابتدا در هند اتفاق می افتد، با این وجود با وجه به اینکه مادهاوو از گوشی های جدید ۵G برای هند یاد می کند، پس می توان انتظار داشت که در نهایت این گوشی برای اولین بار به کشور هند برسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع youtube

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر