رونمایی رلمی V5 در ماه آگوست تایید شد

طبق پیام Xu Qi، معاون رئیس رلمی در ویبو، رلمی V5 در اوایل آگوست رونمایی می شود. مقام ارشد این شرکت نوشت: “ما عجله نمی کنیم و به زودی، در اوایل ماه آگوست”. این به تنهایی در واقع به معنای هیچ چیز نیست. با این حال، پیام ویبو دارای هشتگ realme | really V5 است و این تایید می کند که پیام مربوط به رلمی V5 است.

نام کدی رلمی V5 به شارژ فلاش با توان بالا ترجمه شده است. از میان تمام نشانه ها، این گوشی هوشمند با فناوری شارژ سریع با قدرت بالا رونمایی می شود. علاوه بر این، خو چی همچنین از طراحی ظاهری رلمی V5 جدید خبر داد.

برای کسانی که در جریان نیستند، لازمه بدانند که این دستگاه گزینه رنگی نقره ای خواهد داشت. این گوشی هوشمند همچنین با یک دوربین سوراخ پانچ با دیافراگم کوچک در قسمت جلویی ارائه خواهد شد. هنوز طراحی لوگو بزرگ مات در قسمت عقب مثل نسخه های قبلی حفظ شده است.

مطابق با ترغیب خو چی، این دستگاه ممکن است که از صفحه نمایشی با سرعت تازه سازی بالا استفاده می کند. ظرفیت باتری بزرگتر خواهد بود و از شارژر های پرقدرت پشتیبانی می کند. با قضاوت رندر های رسمی این گوشی یک طراحی چهار دوربین ماتری عقب را اتخاذ خواهد کرد.

رلمی v5
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات رلمی V5

از بین رندر های رسمی که امروز صبح توسط خو چی منتشر شد، پیش بینی می شود که این دستگاه دارای صفحه نمایش ۶.۵ اینچی باشد. دوربین تک پانچ در سمت راست صفحه قرار خواهد داشت. گمانه زنی های بیشتر ادعا می کنند که این دستگاه با یک سنسور اثرانگشت جانبی همراه خواهد بود. اگر اینگونه باشد، رلمی احتمالا پنل IPS را نصب خواهد کرد. البته با اطمینان می توان گفت که این گوشی هوشمند از شبکه های ۵G پشتیبانی خواهد کرد.

علاوه بر این، همچنین گمانه زنی هایی در رابطه با پیکربندی دوربین وجود دارد. قبلا تایید شده است که این دستگاه از مجموعه دوربین چهارگانه عقب استفاده خواهد کرد.

با این حال، شهروندان ادعا می کنند که سنسور اصلی یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود. در وب سایت های صدور گواهینامه هم می توانیم ببینیم که این دستگاه با باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع ۳۰ واتی عرضه می شود.

این تمام اطلاعات مربوط به این گوشی هوشمند است که فاش شده است و در اولین فرصت که اطلاعات جدیدی فاش شد ما شما را آپدیت خواهیم کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع weibo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر