ریلمی واچ اس در تاریخ ۲ نوامبر رونمایی می شود

در ماه مه، مارک تجاری اوپو، ریلمی با اولین ساعت هوشمند خود به فضای گجت قدم گذاشت. از آن زمان ما در مورد واچ S پرو در گزارشات و منابع متعددی شنیدیم.این گجت در گواهینامه های بی شماری ظاهر شد که در نهایت مشخصات اصلی را در این راه نشان داد.

در حالی که هنوز نمی دانیم S پرو چه زمانی رسمی می شود، اما مطئنا اطلاعاتی در مورد نسخه معمولی S داریم . بله درست شنیدید ریلمی واچ S ممکن اس در دو نسخه معمولی و پرو وارد بازار شود.

تاریخ رونمایی ریلمی واچ S رسمی است

ریلمی پاکستان اخیرا در مورد ریلمی واچ S در حساب توییتر خود پست گذاشته است. در این پست به وضوح درباره تاریخ رونمایی این گجت صحبت شده است. این ساعت هوشنمد به صورت رسمی در تاریخ ۲ نوامبر رونمایی خواهد شد.

در پست، شما همچنین می توانید اولین تصویر تیزر ضمیمه شده را ببنید که طراحی، گزینه های بند، ظاهر ساعت و البته مشخصات و ویژگی های اصلی را نشان می دهد.

ریلمی واچ S
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همانطور که رد تصویر بالا مشاهده می کنید، ریلمی واچ S در واقع دارای چندین ساعت مچی خواهد بود و دارای یک دسته بد به رنگ های سیاه، آبی، سبز و موارد دیگری است. با ورود به بخش مشخصات کلیدی ، این صفحه گجت دارای صفحه نمایش لمسی دایره ای ۱.۳ اینچی خواهد بود. این ساعت هوشمند همچنین دارای سنسور ضربان قلب و مانیتور اکسیژن خون است. مورد دوم چیزی است که امسال شاهد عرضه بسیاری از گجت ها هستیم.

از نظر تناسب اندام، این گجت با ۱۶ حالت ورزشی به شمار امکان می دهد تا از بین فعالیت های و تمرین های متعدد یکی از آن ها را انتخاب کنیم. باتری ۱۵ روزه هم عملکرد خوبی را ارائه می دهد اما البته در صرفه جویی در مصرف انرژی یا در حالات مشابه آن مقدار خواهد بود. اگر چه اطلاعات زیادی در مورد گجت واچ S می دانیم، اما به دلیل نزدیک شدن به زمان عرضه رسمی، انتظار داریم اطلاعات بیشتر در وب ظاهر شود.

قیمت و در دسترس بودن

همانطور که در عنوان در میانه های پست اشاره شده این گجت جدید در تاریخ ۲ نوامبر رونمایی رسمی خواهد شد. کل رویداد رونمایی به صورت مستقیم در قالب برنامه های رسانه های اجتماعلی شرکت پخش خواهد شد. با توجه به قیمت گذاری، اطلاعات در مورد این مطلب وجود ندارد.

ساعت اصلی ریلمی با قیمت ۵۲ دار وارد بازار شد و به یک گزینه ای مقرون به صرفه در این بخش تبدیل شد. از ریلمی واچ S هم انتظار جایگزینی خلف بودن برای آن را داریم، به این معنی است که قیمت تا جایی که امکان دارد زیر ۱۰۰ دلار باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر