اپل واچ SE نام ساعت هوشمند ارزان قیمت جدید اپل است

طبق برنامه، اپل فقط میزبان رویداد پرطرفدار Time Fliesخود بود که در این شرکت مستقر در کوپرتینو دسته ای اس دستگاه های جدید خود را رونمایی کرد.

نسل بعدی ساعت های هوشمند خود یعنی اپل واچ سری ۶ را با ساعت هوشمند ارزان قیمت جدید خود، اپل واچ SE را دیدیم. این اولین ساعت هوشمند ارزان قیمت اپل است که تجربه ای آرام را برای افرادی که مایل به پرداخت مبلغ بالا برای ساعت هوشمند به ارمغان می آورد.

اپل واچ SE سه برابر سریعتر از اپل واچ سری ۳ است

اپل واچ SE

نکته قابل توجه در مورد گجت مناسب این واقعیت است که دو برابر سریعتر از سری ۳ است. اپل واچ SE را به عنوان جانشین سه نسل قدیمی اپل واچ سری ۳ رونمایی می کند. حتی اگر این ساعت یک گزینه مقرون به صرفه باشد، اما همچنان با اکثر ویژگی های این سه سال اخیرا ارائه می شود.

این گجت مقرون به صرفه همراه با مجموعه ای از ویژگی های مثل تشخیص سقوط، قطب نما، ارتفاع سنج همیشه روشن، ردیابی خواب و سایر ویژگی های مشترکی است که با ساعت های هوشمند اپل مشاهده می کنیم.

علاوه بر این، همچنین یک شاسی ضد آب همراه با اشتراک گذاری چهره دارد. اپل واچ SE از تراشه S5 استفاده می کند که در سری قبلی ساعت های هوشمند اپل هم شاهد آن بودیم. تراشه به کار رفته در آن دلیل سرعت دو برابر آن است.

صحبت از کیفیت ساعت واچ SE بشه باید گف که بدنه این ساعت ارزان قیمت از آلومینیوم ۱۰۰ قابل بازیافت ساخته شده است. وقتی نوبت به طراحی می رس، واچ SE شباعت زیادی به نسخه قدیمی سری ۴ خود دارد.

اپل واچ SE

از آنجا که ما در حال حاضر در مورد ساعت های جدید ارزان قیمت ۲۰۲۰ صحبت می کنیم، این ساعت هوشمند مجهز به واچ فیس و کنترل خانواده هم خواهد بود. مورد دوم به کاربران امکان می دهد ساعت های هوشمند فرزندان خود را حتی اگر گوشی هوشمند شخصی ندارد جفت کنند.

با این اوصاف، ساعت هوشمند ویژگی اصلی یعنی نمایش همیشه روشن هم هم از دست می دهد. واچ SE با جدید ترین سیستم عامل ساعت هوشمند اپل یعنی watchOS 7 که در WWDC 2020 رونمایی شده همراه خواهد بود.

به غیر از واچ SE، اپل همچنین یک سرویس مبتنی بر اشتراک به نام فیتنس پلاس را ارائه می دهد. از طریق این سرویس، کاربران می توانند به کلاس ها و تمرینات مجازی بپیوندند. خریداران اپل واچ SE سه ماه خدمات رایگان دریافت می کنند که هر ماه ۹.۹۹ دلار هزینه دارد.

قیمت، در دسترس بودن و انواع

اپل واچ SE

اپل واچ SE در دو اندازه مختلف-۳۸ و ۴۲ میلی متری ارائه می شود. از نظر بند یا دستبند، می توانید بین تک حلقه، تک حلقه به هم تابیده شده، و بند چرمی یکی را به دلخواه برگزینید. این گجت با قیمت ۲۷ دلار همراه است و از هفته آینده در برای خرید در دسترس خواهد بود. البته علاقه مندان این ساعت هوشمند می توانند از امروز این ساعت را از سایت رسمی خود شرکت اپل خریداری کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر