رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ در رویداد Unpacked

رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ در رویداد Unpacked

سامسونگ مانند رقیب خود در بازار گوشی های هوشمند یعنی اپل رویداد اصلی و اختصاصی خود را به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد و ما نیز شاهد این خواهیم بود که این اتفاق باعث به وجود آمدن حالتی متفاوت و خاص از سوی سامسونگ خواهد بود.

برگزاری رویداد به صورت آنلاین از ویژگی های جذاب این رویداد خواهد بود، از طرفی هم شاهد این خواهیم بود که علاوه بر برگزاری رویداد به صورت آنلاین، شاهد رونمایی برخی از محصولات جذاب و فوق العاده این شرکت در این رویداد بزرگ خواهیم بود.

مهم ترین محصولی که در این رویداد رونمایی خواهد شد، گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ می باشد که واقعا از تمامی لحاظ نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفته خواهد بود و شرکت کره ای سامسونگ بهترین قطعات و حالت های ممکن را در این گوشی هوشمند ایجاد خواهد کرد.

رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ با دو نسخه متفاوت خواهد بود که نام اولی همان معمولی نوت ۲۰ خواهد بود و دومی نیز به احتمال زیاد با نام نوت ۲۰ اولترا شناخته شود که نسخه حرفه ای این سری خواهد بود که نشان دهنده نسل جدید گوشی های سامسونگ می باشد.

برخی از رندر ها و تصاویر مربوط به این گوشی منتشر شده که شاهد به وجود آمدن حالت بسیار مناسب و فوق العاده در رنگبندی گوشی هستیم که با رنگ Mystic Bronze همراه می باشد و طراحی پشتی گوشی نیز مانند نسخه اس ۲۰ و اس ۲۰ اولترا می باشد که تفاوت چندانی در ساخت صفحه نمایش و لنز های دوربین در این گوشی وجود ندارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
رونمایی سامسونگ گلکسی نوت 20 در رویداد Unpacked

رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰

در این رویداد به احتمال زیاد شاهد رونمایی گوشی گلکسی فولد ۲ باشیم که شایعات زیادی درمورد وزن کم و طراحی متفاوت این گوشی تاشو به گوش می رسد، نسخه ارزان قیمت این گوشی نیز با نام انحصاری گلکسی فولد لایت به گوش می رسد که با قیمت ۹۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۱ ساخته خواهد شد.

سامسونگ برای این رویداد اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد و ما نیز شاهد رونمایی ساعت هوشمند گلکسی واچ ۳ خواهیم بود که از تمامی لحاظ نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفته خواهد بود و شاهد برگشت حالت چرخان برای قسمت دایره ای این ساعت جذاب خواهیم بود.

در کل این رویداد در ماه اوت برگزار خواهد شد و تیم سیم پو نیز این رویداد را به طور کلی پوشش خواهد داد و شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار متفاوت و خاصی هستیم که این شرکت توانایی ایجاد حالت های متنوع و زیادی را برای کاربران خود در نظر خواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر