رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فولد ۲

رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فولد ۲

در حال حاضر همه چیز به دلیل همه گیر شدن کرونا ویروس کمی گیج کننده است. نه فقط در زندگی شخصی بلکه در اقتصاد هم تاثیر گذار است. بسیاری از مشکلات و تعویق محصولات جدید وجود دارد و غیره اما به نظر م رسد در سامسونگ همه چیز طبق برنامه ها پیش می رود.

بر اساس برخی گزارش های جدید، که می گویند اتفاقات اخیر روی رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فولد ۲ در ماه آگوست تاثیری نمی گذارد. و همه چیز طبق برنامه پیش می رود.

مراسم رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فولد ۲ در ماه آگوست بر گزار می شود

گلکسی فولد 2

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این بیماری همه گیر سامسونگ را به تعویق انداختن رویداد رونمایی در ماه آگوست سوق نمی دهد. اما این بدان معنی نیست که این رویداد واقعی در محل معین خواهد بود. البته امکان هم دارد که یک رویداد آنلاین باشد.

طبق گفته همین منبع، سامسونگ در حال آماده سازی یک سناریو برای بدترین حالت است در آن همه گیری جهانی در نیمه دوم سال حرکت خود را حفظ خواهد کرد و این شرکت را وادار می کند تا محصولات پرچمدار خود را منحصرا به صورت آنلاین عرضه کند.

یکی دیگر از از عواملی که باید مورد توجه قرار دهیم این است که چگونه موج فعلی شیوع کرونا ویروس زنجیره تامین سامسونگ را مورد تاثیر قرار خواهد داد. به خصوص تولید در ویتنام. این می تواند سامسونگ را وادار کند تا رونمایی نسخه واقعی گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فولد ۲ را به تعویق بیندازد.

شایان ذکر است که دیروز خبر به دستمون رسید که ظاهرا سامسونگ قصد دارد گلکسی فولد ۲ را به بازار عرضه می کند، اما این بارا سامسونگ قصد دارد قیمت را کمی پایین بیاورد و همچنین یک نوع با ظرفیت حافظه ۲۶ گیگابایتی را ارائه دهد.

البته ما هنوز اطمینان نداریم که سامسونگ دستگاه تاشو بعدی خود را با نام گلکسی فولد ۲ رونمایی خواهد کرد یا با نام دیگری. اولین گلکسی فولد که با برخی از مشکلات جدید سخت افزاری روبرو شد. این مشکلات بدی مربوط به دوام نمایشگر بود و در نهایت منجر به تاخیر های متعدد در عرضه شد. اما ما امید داریم که سامسونگ در گلکسی فولد جدید این مشکل را برطرف بکند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sammobile

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر