رونمایی سری آیفون ۱۲ اپل به تعویق افتاد

مدت ها منتظر رونمایی اولین سری آیفون ۵G هستیم. اپل اخیرا یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد که در آن از چند محصول رونمایی کرد. با این حال از سری آیفون ۱۲ رونمایی نکرد. مینگ چی کو، تحلیلگر محبوب اپل پیش بینی کرده بود که آیفون ۱۲ در این کنفرانس مطبوعاتی رونمایی نمی شود. به گفته وی، تولید انبوه این دستگاه به صورت دسته ای در ماه اکتبر شروع می شود.

رونمایی سری آیفون 12

طبق گزارش های قبلی، TSMC، ریخته گری مسئول تراشه A14 بیونیک اپل امسال ۸۰ میلیون تراشه A14 تحویل می دهد. این تراشه ها برای عرض سری آیفون ۱۲ خواهد بود.

به تعویق انداختن عرضه آیفون ۱۲ به این معنی است که زمان فروش آن در سال جاری به طور قابل توجهی کوتاه می شود. اگر تولید انبوه آن مطابق پیش بینی مینگ چی کو در ماه اکتبر اتفاق بیفتد، مدت زمان فروش آن فقط بیش از دو ماه خواهد بود.

آیفون 12 پرو

تاخیر در عرضه آیفون ۱۲ و کوتاه شدن زمان فروش ممکن است بر فروش امسال اپل تاثیر بگذارد. بر این اساس، تامین کنندگان قطعات مربوط برنامه های خود را تنظیم می کنند. اکنون همه نگاه ها به TSMC یکی از مهمترین تامین کنندگان سری آیفون ۱۲ معطوف شده است. تولید کننده تایوانی ممکن است محموله های پردازنده A14 اپل را تنظیم کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همانطور که قبلا گفتیم، سری آیفون ۱۲اولین گوشی هوشمند اپل خواهد بود.پیش بینی ها در مورد این سری زیاد است. یک تصور کلی وجود دارد که تاخیر در عرضه آیفون ۱۲، میل مصرف کنندگان به خرید را کاهش می دهد. با این حال، ممکن است اینگونه نباشد زیرا اپل دارای طرفداران بسیار وفادار است.

ماژول دوربین آیفون 12 پرو

بیشتر کاربران آیفون در صورت لزوم برای استفاده از اولین گوشی ۵G خود ماه ها هم منتظر می مانند. به علاوه، اگر سری آیفون ۱۲ عملکرد بهتری داشته باشد، تقاظا همچنان زیاد خواهد بود.

اگر اپل محموله ها را هم برای پاسخگویی به تقاضای بازار افزایش دهد، ممکن است تقاضا برای پردازنده ها و سایر اجرا کاهش نیابد. در این صورت، TSMC ممکن است محموله پردازنده های A14 را در سال جاری تنظیم نکند. علاوه بر این، روند تولید تراشه های ۵ نانومتری TSMC فقط در سه ماهه اول سال جاری به تولید انبوه رسیده است.

ظرفیت تولید فعلی هنوز نسبتا محدود است. بسیاری از مشتریان هنوز در صف انتظار هستند. TSMC ممکن است برنامه تولید خود را تنظیم نکند و برای تامین نیاز های مشتری اصلی خود اپل برای سال های طولانی اولویت داشته باشد.

از هم اکنون، ما تاریخ دقیقی برای عرضه آیفون ۱۲ در دست نداریم. با این حال، سری آیفون ۱۲ به احتمال زیادی امسال وارد بازار می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر