رونمایی سری آیفون ۱۲ ممکن است در دو مرحله باشد

اپل معمولا هر سال در ماه سپتامبر از سری جدید گوشی های هوشمند جدید خود رونمایی می کند. امسال، با این حال، اوضاع باید متفاوت باشد. از این گذشته، کووید-۱۹ زنجیره تولید و عرضه شرکت را به شدت مختل کرده است.

این شرکت اخیرا تایید کرده است که سری جدید آیفون ۱۲ در سه ماهه سوم سال جاری مفقود خواهد شد. این شرکت به جای انتشار گوشی های جدید در ماه سپتامبر، در ماه اکتبر از گوشی های جدید رونمایی خواهد کرد. اکنون در یک گزارش جدید آمده است که این گوشی ها در دو مرحله منتشر می شوند.

طبق گفته های دیجی تایمز، گوشی های هوشمند جدید به دو مرحله تقسیم می شود. مرحله اول دو آیفون ۶.۱ اینچی را عرضه می کند در حالی که مرحله دوم نسخه ۶.۷ اینچی و ۵.۴ اینچی را معرفی می کند. در حالی که گزارش حامی از این گزارش حاکی از این استراتژی دو موجه است، اما مشخص نیست که دقیقا چه اتفاقی چه اتفاقی خواهد افتاد.

طبق گفته افرادی که با مساله مربوط به زنجیره تامین آشنا هستند، تولید PCB حدود ۲ الی ۴ هفته دیرتر از حد معمول به اوج خود خواهد رسید. بنابراین، در پایان، به نظر می رسد که همه چهار آیفون جدید را تا پایان اکتبر مشاهده خواهید کرد. این تقریبا یک نسخه ویژه برای آیفون ها است که واقعا غیر معمول است.

APPON می تواند آیفون های ۵G خود را در دو مرحله، با دو مدل ۶.۱ اینچی ر اولین و سایر دستگاه های ۵.۴ اینچی و ۶.۷ اینچی در دومین مرحله، منابع را بیان کند، علاوه بر خریداران SLP برای مدل های فورمر اخیرا حمل و نقل شده است، با این موارد برای شروع در اواخر اوت است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به نقل از منابع، انبار های قابل انعطاف برای آیفون های جدید تا حدود از ۴ تا ۴ هفته به حداکثر هفته خود می رسد.

طبق شایعات، آیفون ۶.۷ اینچی و مدل ۶.۱ اینچی دستگاه های رده بالاتری با دوربین های سه لنزه خواهند بود. مدل ۵.۴ اینچی و ۶.۱ اینچی دیگر دارای ماژول دوربین دوگانه و قیمت مناسب تری خواهند بود. جالب اینجاست که تمام آیفون های ۲۰۲۰ با پشتیبانی یکپارچه از شبکه های ۵G همراه خواهند بود. مودم این دستگاه ها توسط کوالکام تامین می شود، و این تراشه ساز تایوانی اولین فاش کننده تاخیر احتمالی رونمایی آیفون های امسال بود.

به گفته تحلیلگر اپل، مینگ چی کو، مدل های جدید آیفون ۱۲ با ایرپادز همراه در جعبه موجود نیست تا تقاضا برای ایربادز مدرن را برطرف کنند. علاوه بر این، این اقدام هزینه ها را کاهش می دهد.

امسال به دلیل ورود به بخش ۵G برای اپل بسیار مهم است. ما کنجکاو هستیم که ببینیم شرکت چکونه عملکرد خواهد کرد. شایان ذکر است که سری آیفون ۱۱ سال گذشته به همراه آیفون SE 2020 به این شرکت کمک کرد تا نتایج مثبت سه ماهه دوم را در چین حفظ کند. ما انتظار داریم سری جدید آیفون ۱۲ ضربه دیگری از طرف شرکت مستقر در کوپرتینو باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع macrumors

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر