سری ردمی نوت ۱۰ به زودی با تراشه دیمنسیتی ۷۲۰ و ۸۲۰ رونمایی می شود

سری ردمی نوت ۹ همچنان در حال تحکیم حضور خود در بازار است، اما این نمی تواند مانع از شروع مزاحمت شیائومی با سری ردمی نوت ۱۰ شود. از سال ۲۰۱۸، شیائومی استراتژی انتشار دو سری ردم نوت را هر سال در پیش گرفت.

در سال ۲۰۱۸ ردمی نوت ۵ و ردمی نوت ۶ پرو، سال گذشته، سری های ردمی نوت ۷ و ردمی نوت است، حال هم طبیعی است که فکر کنیم قبل از پایان سال ۲۰۲۰ شاهد پرده برداری از سری جدید ردمی نوت ۱۰ خواهیم بود. بیش از رسیدن به نسل بزرگ ده، لازم بدانید که این سری اولین گوشی های هوشمند ۵G شیائومی در خط تولید ردمی نوت خواهد بود.

دیروز، یک گوشی هوشمند اعا شده ردمی نوت ۱۰ با شماره مدل M2007J22C اجازه دسترسی به شبکه در چین را بدست آورد. اطلاعات موجود در صفحه وجود ۵G را تایید می کند.

اگر خبر های قبلی در مورد دسگاه های شیائومی را به خاطر بسپاریم، نسبت دادن این لیست به ردمی نوت ۱۰ آینده کار چندان سختی نیست. امروز، مجموعه ای از اطلاعات تازه از اصطلاحا ناشر و فاش کننده معروف ایستگاه چت دیجیتال در ویبو به دست می آید.

نقد و بررسی شیائومی ردمی نوت 9

به گفته راهنما، شیائومی به سنت تکراری خود در انتظار چندین دستگاه ردمی نوت ۱۰ پایبند خواهد بود. سری نوت ۱۰ توسط تراشه های MediaTek MT6853V/TNZA و MT6875 خواهد بود. این شماره مدل ها به ترتیب مخفف دیمنسیتی ۷۲۰ و دیمنسیتی ۸۲۰ هستند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بنابراین، این دستگاه ها ردمی نوت ۱۰ و ۱۰ پرو یا نوت ۱۰s و ۱۰ پرو می توانند باشند. فقط زمان مشخص خواهد شد، اما برخی شایعات حکایت از عرضه گوشی های هوشمند جدید تا ماه اکتبر دارند. شایان ذکر است که این دستگاه ها مطمئنا ابتدا به چین برخورد می کنند و برای مدتی در بازار انحطار می مانند.

ماه گذشته، نوت ۱۰ ظاهرا مختصری در لیست رتبه بندی معیار های هوش مصنوعی داشت. این لیست دیمنسیتی ۸۲۰ را در کنار ۸ گیگابایت رم تایید کرده است. دیمسنیتی ۸۲۰ یک تراشه میان رده برتر است که از دو کارته ۵G پشتیبانی می کند.

این تراشه طی فرایند ۷ نانومتری ساخته شده و دارای ۴ هسته کورتکس A76 با فرکانس ۲.۶ گیگاهرتزی و چهار هسته کورتکس A55 با فرکانس ۲ گیگاهرتز است. این تراشه با پردازنده گرافیکی عالی Mali-G57 MC5 همراه است که ممکن است نوت ۱۰ را به عنوان یک دستگاه گیمینگ نگه دارد.

سری ردمی نوت 10

دیمنسیتی ۷۲۰ پشتیباین کامل از ۵G را به ارمغان می آورد و ترکیبی از ۲ هسته کورتکس A75 است که تا ۲ گیگاهرتز کار می کنند و هسته های کورتکی A55 وجود دارد. این تراشه یک پردازنده گرافیکی Mali G57 را هم به همراه دارد.

احتمالا در هفته های آینده درباره سری نوت ۱۰ بیشتر خواهیم شنید زیا به نظر می رسد از ثبات بیشتری برخوردار است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر