عینک هوشمند جدید هواوی به زودی رونمایی می شود

غول تولید کننده چینی، هواوی در حال آماده سازی برای رونمایی عینک هوشمند است. طبق گفته 长安 数码 君، به زودی عینک Eyewear II هواوی رسما رونمایی می شود. این عینک هوشمند نسل دوم هواوی خواهد بود.

طبق گزارشات، عینک هوشمند Eyewear II از ظاهری شیک تر و عملکرد های بیشتری برخوردار خواهد بود. همچنین با اینکه این دستیار هوشمند ارتقا داده شده است ولی وزن آن نسبت به نسل قبل خود ۲۰ گرم کاهش وزن داشته است.

عینک هوشمند جدید هواوی

عینک هوشمند Eyewear توسط هواومی و کمپانی کره ای، جنتلر مانستر ساخته شده است. به یاد بیاورید که نسل اول سال گذشته با سری گوشی های هواوی P30 وارد بازار شد. بدنه فاقد رابط و دکمه است، از فناوری شارژ بی سیم بدون تماس با NFC هم پشتیبانی می کند و از همچنین دارای گواهینامه IP67 است.

عینک هوشمند جدید هواوی

طبق گفته های ارائه شده، هواوی عینک دوم خود را کوچکتر و مسطح تر از نسل قبلی می سازد. بدیهی است که هواوی در حال تبدیل کحردن نسل دوم عینک های هوشمند خود به ویژگی های سبکی و هوشمندی است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دور از عینک های هوشمند، کیس شیشه ای کاملا متفاوت با نسل قبلی است. با توجه به رندر ها، موقعیت چراغ های نشانگر، دکمه های عملکرد و درگاه شارژ Type-C متفاوت است. علاوه بر این، هواوی بیشتر فضای اطراف جعبه را بهیه می کند علاوه بر این، شکل جعبه متفاوت است. همچنین پورت USB Type-C و نشانگر های ال ای دی موقعیت خود را عوض می کنند.

عینک جدید هواوی

از هم اکنون اطلاعات زیادی در مورد این دستگاه موجود نیست. از تاریخ در دسترس بودن آن و تاریخ رونمایی هیچ اطلاعی وجود ندارد. با این حال، عینک هوشمند Eyewear اصلی به طور گسترده دسترس قرار نگرفت.

پس انتظار نمی رود که نسل دوم هم طور گسترده تر در دسترس باشد. این عینک هوشمند چیزی شبیه به عینک های سنتی نیست. همچنین این عینک جدید هواوی دارای میکروفون برای تماس و موسیقی است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع weibo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر