رونمایی لامبورگینی V12 : خودرویی فضایی

رونمایی لامبورگینی V12 : خودرویی فضایی

بعد از اینکه لامبورگینی در پایان مسابقات اتومبیل رانی ۲۰۱۹ از طرح های مختلفی برای خودروی جدید خود رونمایی کرد و برخی از سایت های مشهور دنیا نیز از طرح های اولیه و به نوعی از کانسپت لامبورگینی V12 رونمایی کردند که نشان از یک ماشین عجیب و زیبایی را نشان میداد.

لامبورگینی V12 در تصور برخی از افراد دور از انتظار بود و بعضی از افراد از طراحی عجیب این شرکت انتقاد کرده بودند و تولید این خودرو توسط این شرکت ایتالیایی را یکی از محالات می دانستند، اما لامبورگینی با رونمایی از این خودرو تمامی افراد و متخصصان دنیای خودرو را در شوک فرو برد.

شرکت لامبورگینی با انتشار خبر رونمایی لامبورگینی V12  و بعد از مدتی تصاویر و ویدیو های مربوط به این خودرو نشان داد کانسپت و طرح های اولیه دروغ نبوده و این خودرو ساخته شد، این خودرو دقیقا مانند تصاویر منتشر شده در اینترنت و فضای مجازی می باشد.

تنها تفاوتی که این خودرو بعد از رونمایی با تصاویر مربوطه داشت قسمت های داخلی یا همان مانیتور و قسمت جلوبندی خودرو می باشد که نسبت به تصاویر منتشر شده تفاوت کمی داشته و شاهد تغییرات جزئی در این قسمت ها بوده ایم که این تغییرات نسبت به کانسپت طبیعی بوده است.

لامبورگینی از این خودرو به عنوان برترین و بهترین خودروی خود در سال ۲۰۱۹ یاد کرده است و خاطر نشان کرده است این خودرو تا سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه نخواهد شد و شاهد تغییرات جزئی نیز خواهد بود و با دو مدل تیونینگ و معمولی به بازار های مختلف جهانی عرضه خواهد شد.

رونمایی لامبورگینی V12 : خودرویی فضایی

رونمایی لامبورگینی V12 : پادشاهی لامبو در دنیای خودرو

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لامبورگینی با عرضه و رونمایی از این خودرو یکی از خودرو های اسپورت سال ۲۰۲۰ را نشان داد که بیشتر سازندگان خودرو در دنیا هنوز به فکر طراحی خودرو های اسپورت خود هستند که قطعا مشکل ساز خواهد بود برای برند های مشهور دنیای خودرو، این ترفند همیشگی لامبورگینی نسبت به رقبا می باشد.

مشخصات فنی و قطعات استفاده شده این خودرو در پست کانسپت لامبورگینی V12 توسط تحریره سایت سیم پو گذاشته شده است و شما می توانید برای دانستن اطلاعات بیشتر درمورد مشخصات فنی این خودرو به آن مطلب نیز مراجعه کنید.

لامبورگینی این طراحی را فضایی خوانده است و ادعا می کند که این طراحی از روی فضاپیما ها و خودرو یا وسیله هایی که توسط انسان های فضایی در فیلم دیده شده است الگو برداری شده است و از روی طرح و شکل های آنها ساخته شده است، رونمایی لامبورگینی V12 خبری بد برای تمامی خودرو ساز های دنیا می باشد که خبری غیر منتظره ای را دریافت کرده اند.

رونمایی لامبورگینی V12 : خودرویی فضایی

لامبورگینی بعد از اینکه از تصاویر و مشخصات خودروی خود منتشر کرد کمتر کسی فکر می کرد در مدت زمان کوتاهی از این خودرو رونمایی شود و لامبورگینی این خودرو را به دید عموم قرار دهد، همین حرکت لامبورگینی باعث شده است تا شوک جدید و بزرگی به صنعت خودروسازی دنیا وارد شود و هنوز سازندگان خودرو دچار مشکل هستند.

باید منتظر قیمت و نوع فروش این خودرو باشیم که توسط چه فروشنده هایی به فروش خواهد رسید و شرایط فروش این خودرو چگونه خواهد بود، درمورد این مطلب هرگونه سوال،نظر و یا انتقادی داشتید می توانید زیر همین پست با ما به اشتراک بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر