ماسک صورت N95 ریزر در CES 2021 رونمایی شد

ماسک صورت N95 ریزر در CES 2021 رونمایی شد

حضور ریزر در این رویداد بسیار قابل توجه و مهم بوده است و شاهد این بوده ایم که این شرکت توانسته عملکرد مناسب و خوبی در رویداد CES 2021 به نمایش بگذارد و خروجی قابل قبولی داشته باشد، ویژگی های هوشمندانه و بسیار جذاب این شرکت در سطح قایل قبولی نیز قرار دارد.

ریزر با معرفی محصولات جدید خود عملکرد مناسبی به اجرا گذاشته است و شاهد این بوده ایم که اتفاقات به وجود آمده ایده آل و خاص بوده اند. این شرکت یک ماسک N95 با طراحی و سبک بسیار مناسب تولید کرده است که علاوه بر محافظت صورت ضدعفونی خودکار نیز دارد.

به نوعی این ماسک یک دستگاه استریلیزه است که به صورت هوشمند و اتوماتیک به تهویه هوا و همچنین ضدعفونی صورت فرد می پردازد. این حالت به گونه ای است حتی کاربر متوجه ضدعفونی و حتی تهویه هوای داخل این ماسک نمی شود و به نوعی می توان گفت عملکرد مناسب و ایده آل به همراه دارد.

ماسک صورت N95 ریزر با طراحی بسیار فوق العاده و هوشمندانه ریزر طراحی شده است و با نوردپردازی که دارد می تواند زیبایی خاصی به صورت شما بدهد، همچنین این ماسک دارای یک باتری بیسیم است که شما می توانید آنرا از راه دور به طور کامل و سریع شارژ کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

جنس بدنه این ماسک از پارچه مخصوص و همچنین الیاف ساخته شده است و ترکیب خوبی با طراحی بروز ریزر دارد و همین موضوع باعث شده تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های مناسب و بسیار ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای بازار های هوشمند باشیم.

رونمایی ماسک صورت N95 ریزر

رونمایی ماسک صورت N95 ریزر

سیلیکون استفاده شده در این ماسک بسیار هوشمندانه و بهداشتی است و به گونه ای ساخته شده است که واقعا از ترکیب و حالت بسیار مناسب و ایده آل بهره مند می شود و می توان گفت این شرکت توانایی های هوشمند و بسیار خاص را توانسته از خود به نمایش بگذارد و عملکرد خوبی داشته باشد.

ریزر اولین شرکت نیست که با ترکیب فناوری ماسک به این سبک تولید می کند و انتظار می رود شرکت های دیگری نیز اقدام به تولید چنین ماسک هایی با ترکیب فناوری و طراحی فوق العاده داشته باشند، لطفا اپیدمی ویروس کرونا را جدی بگیرید و با رعایت اقدامات مورد نیاز جلوی انتشار بیش از حد این ویروس را بگیریدی، باتشکر تیم سیم پو.

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر