مانیتور ادیسه G7 سامسونگ با کیفیت بسیار بالا رونمایی شد

مانیتور ادیسه G7 سامسونگ با کیفیت بسیار بالا رونمایی شد

شرکت کره ای سامسونگ در نمایشگاه CES 2020 مانیتور های سری ادیسه را با اندازه های مختلف رونمایی کرد و هر کدام از آنها دارای قابلیت ها و طراحی های بسیار جالبی بودند که از سوی این شرکت در این رویداد رونمایی و معرفی شدند.

حالا بعد از گذشت ۵ ماه از آن رویداد سامسونگ نسخه G7 از مانیتور های ادیسه را رونمایی کرد که دارای طراحی بسیار جذاب و در اندازه های ۲۷ و ۳۲ اینچ عرضه خواهند شد که یک حالت بسیار فوق العاده و جذابی را برای این شرکت به ارمغان می آورد.

این مانیتور دارای صفحه نمایش خمیده می باشد و دارای وضوح تصویر بسیار بالا می باشد و همین نیز باعث به وجود آمدن حالت فوق العاده و جذابی از سوی این شرکت برای بازار های جهانی و کاربران گیمر در سراسر دنیا به حساب می آید.

مانیتور ادیسه G7 سامسونگ دارای روشنایی ۳۵۰ نیت می باشد که به همراه پنل QLED سازگاری کامل دارد و گفته می شود شرکت کره ای سامسونگ بهترین طرح را برای این مانیتور در نظر گرفته است که واقعا خاص و جذاب و البته قدرتمند می باشد.

وجود کیفیت HDR در این مانیتور باعث می شود تا اجرای تمامی تصاویر گرافیکی و بازی های سنگین گرافیکی با نهایت وضوح و کیفیت صفحه نمایش انجام بگیرد که واقعا یک حالت بسیار فوق العاده و جذابی را درمورد این مانیتور زیبا و البته قدرتمند شرکت کره ای سامسونگ به وجود می آورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مانیتور ادیسه G7 سامسونگ با کیفیت بسیار بالا رونمایی شد

مانیتور ادیسه G7 سامسونگ

سامسونگ به طور عجیب و قدرتمندی این مانیتور را طراحی و تولید کرده است و باعث می شود تا به طور کلی شاهد یک محصول عالی و بی نقص از سوی این شرکت کره ای برای کاربران باشیم که در دسته بندی مانیتور های گیمینگ قرار می گیرد.

همیشه محصولات سامسونگ جزو پر فروش ترین محصولات بازار بوده است و همین نیز نشان دهنده اتفاقات بسیار متفاوت جذابی از سوی این شرکت محسوب می شود که توانایی تولید و ساخت محصولات قدرتمند را به همراه قیمت های بسیار پایین را دارد که باعث می شود تبدیل به یکی از ارکان مهم بازار باشد.

هنوز قیمت نهایی این محصول مشخص نشده است و قرار است به صورت رسمی در تمامی فروشگاه های مرکزی این شرکت در تمامی دنیا به فروش برسد که بازار ایران نیز یکی از همین مراکز محسوب می شود و قطعا شاهد فروش محصولات جذابی از سوی سامسونگ خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر