مانیتور خمیده ایسر EI272UR رونمایی شد

مانیتور خمیده ایسر EI272UR رونمایی شد

مانیتور ها امروزه برای گیمر ها حکم اسلحه برای سربازان رو داره و بیشتر روی کیفیت تصاویر و نوع مانیتور خود حساس هستند، امروز ایسر یک محصول بسیار فوق العاده و جذاب دیگری را رونمایی کرده است که مخصوص گیمر ها می باشد.

این مانیتور گیمینگ به صورت خمیده می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و گفته می شود همراه با قیمت های بسیار پایین خود در تمامی بازار های جهانی حضور خواهد داشت و ایسر برنامه های زیادی برای فروش این محصول در سطح بازار ها در نظر دارد.

نرخ تازه سازی این محصول ۱۴۴ هرتز می باشد و به همراه وضوح تصویر ۱۴۴۰ پیکسل تصویر بسیار با کیفیتی را برای کاربران به وجود می آورد که در نهایت باعث می شود تا اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای برای این محصول و این شرکت در فروش آن بیافتد.

مانیتور خمیده ایسر EI272UR دارای سه درگاه HDMI می باشد و همچنین یک درگاه DisplayPort دارد که از هر نظری کاربر را برای متصل کردن به دستگاه های دلخواه بی نیاز می کند، این مانیتور از کیفیت بسیار بالایی همراه می باشد و کیفیت بسیار خوبی را ارائه می دهد.

ایسر همچنین عنوان کرده است این مانیتور مخصوص گیمر ها می باشد اما کاربران عادی نیز می توانند برای استفاده در کار های معمولی و اداری خود از آن استفاده کنند، مهم ترین نکته مثبت این دستگاه بالا بودن کیفیت می باشد که با تراکم پیکسل بسیار فوق العاده ای همراه می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مانیتور خمیده ایسر EI272UR رونمایی شد

مانیتور خمیده ایسر EI272UR

این محصول قابلیت های بسیار فوق العاده ای در ارائه مشخصات فنی دارد اما مهم ترین نکته این مانیتور منحنی بودن صفحه نمایش آن می باشد که جلب توجه زیادی می کند و زیبایی خاصی را به دستگاه منتقل می کند و در نهایت باعث افزایش محبوبیت آن می شود.

امروزه مانیتور ها از نظر طراحی و شکل کلی به سمت شکل های باریک و منحنی می روند و ایسر نیز از این قاعده دور نیست و سعی بر این داشته است که محصول خود را در سطح جهانی قرار دهد و به صورت فوق العاده در سطح محصولات برتر در بازار بماند.

ایسر یک حالت خاص را برای مانیتور های گیمینگ به وجود آورده است که بسیار خاص و فوق العاده می باشد و قطعا اتفاقات خوبی برای فروش این محصول در انتظار ایسر خواهد بود که در بازار های جهانی از جمله ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد.

قیمت اولیه این محصول ۲۹۹ دلار می باشد که برای نسخه های معمولی می باشد و برای نسخه های حرفه ای این محصول قیمتی حدود ۳۴۹ دلار قرار داده است که ۵۰ دلار افزایش قیمت بخاطر اضافه شدن یک پنل فلزی به پشت دستگاه فقط بخاطر طراحی و شکل خاص این مانیتور می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر