اپل در فکر رونمایی مک مبتنی بر تراشه آرم است

این هفته، اپل یک رویداد رونمایی را برگزار کرد. در این رویداد سری آیفون ۱۲ و همچنین هوم پد مینی رونمایی شدند. ولی ما انتظار چند محصول دیگر را داشتیم.

این محصولات شامل یک مک بوک کبتنی بر تراشه آرم و همچنین یک محصول صوتی بود. اما شاید اپل می خو است که کانون توجه روی سری آیفون ۱۲ باقی بماند و محصولات دیگر نباشند. اما اکنون اخباری درباره رویداد دیگری در ماه آینده خبر می دهند.

مک مبتنی بر تراشه آرم

همانطور که می دانید اپل از اینتل برای پردازنده های خود استفاده کرده است. با این حال، اپل تصمیم گرفت همکاری با اینتل را متوقف کرده و تراشه های خود را تولید کند. این در WWDC ژوئن معلوم شد. آنها هیچ محصول واقعی دیگری به جز مک مینی مبتنی بر سازندگان را فاش نکردند. اما اکنون وقت آن رسیده که یک مک بوک واقعی مبتنی بر تراشه اپل را شاهد باشیم.

این خبر از یک شخص فنی بسیار شناخته شده، Jon Prosser منتشر می شود. به گفته وی، رویداد مک مبتنی بر آرم قرار است در ۱۷ نوامبر برگزار شود. وی اشاره کرد که اپل تاریه را یه هفته زوتر در تاریخ ۱۹ نوامبر اعلام خواهد کرد. این باعث می شود که ما یک ماه از رویداد جدید رونمایی مک ها فاصله داشته باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مک بوک قدرت گرفته از اپل

انتظار می رود ستاره این رویداد یک مک بوک باشد. آنچه این مک بوک را خاص می کند این است که صفحه نمایش آن ۱۲ اینچی و تراشه A14X خواهد بود. استفاده از تراشه اپل ویژگی خاص این مک بوک است. خواهیم دید که تفاوت عملکرد بین مک بوک ها فعلی و مک بوک جدید مجهز به اپل چقدر خواهد بود.

اکنون، اطلاعات از طرف اپل نیست. از این رو، نمی شود کاملا به آن ها اعتماد کرد. اپل هیچ کلمه ای در مورد این مک بوک به اشتراک نگذاشته است.

اما آنها اشاره کردند که انتقال کامل از اینتل تقریبا ۲ سال طول خواهد کشید. اما ما هنوز از آنچه اپل در مراسم رونمایی به ما ارائه خواهد داد بسیار هیجان زده هستیم. غیر از مک بوک، ممکن است یک محصول مربوط به صدا را هم ببنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر