می واچ و می بند ۵ به زودی در هند رونمایی می شود

با ورود سری می بند، پوشیدنی های شیائومی فروش فوق العاده آن ها در هند آغاز شد. امروز، ۹۱mobilesاز ایشان آگاروال خبری یاد گرفته است. که شیائومی به زودی می واچ و می می بند ۵ را در هند رونمایی خواهد کرد.

از هم اکنون می واچ، اولین ساعت هوشمند شیائومی در این کشور خواهد بود. و گفته می شود نسخه جدیدی از می واچ کالر است که در حال حاضر در چین موجود است.

با این حال، می بند ۵ هم جانشیدن می بند ۴ سال گذشته خواهد شد. و قبلا در ژوئن امسال در چین رونمایی شد. جالب اینجاست که این اولین باری نیست که در مورد می واچ خبر هایی می شنویم. توسعه دهندگان XDA در ماه ژوئن گزارش داده بودند که می واچ کالر در خارج از چین با عنوان می واچ روولو رونمایی شد.

با این حال اکنون به نظر می رسد هند یکی از اولین بازار هایی خواهد بود کهی می واچ را دریافت می کند. با این حال، تاریخ دقیق رونمایی مشخص نیست. شیائومی می واچ کالر از می واچ گران قیمت بسیار استفاده می کند، اما تفاوت های قابل توجهی در بین آنها وجود خواهد داشت.

مشخصات شیائومی می بند ۵

شیائومی می بند ۵ قدرت موجود در نسل قبلی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و ۷ مشخصه تازه از جمله صفحه نمایش بزرگ رنگی پویا، شارژ مغناطیسی، پرداخت فلش NFC یونیون پای، کنترل از راه دور، گرفتن عکس از طریق گوشی، سنسور های جدید و در ۱۱ حالت ورزشی حرفه ای قابل استفاده خواهد بود. حالت های ورزشی و حالت های جدید سلامت و بهداشت زنان هم افزوده شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شیائومی می بند ۵ از انواع حالت های ورزشی مثل تنیس روی میز، پرش طناب، بدمینتون، یوگا، بسکتبال، ماشین قایقرانی و غیره پشتیبانی خواهد کرد. البته شمارش روزانه قدم، یادآوری پیام، پرداخت موبایل و سایر کارکرد ها هم فراموش نشده است.

علاوه بر این، این شرکت عملکرد جدید را برای جابجایی بین صدها شماره گیری اضافه کرده است. جالب تر از همه، در میان آنها می توان شخصیت های خنده دار و مشهور زیاد مانند باب اسنفنجی را پیدا کرد.

در مورد گزینه های رنگی، پوسترس که چند روز فاش شده است نشان می دهد که شیائومی می بند ۵ در چهار رنگ سیاه، قرمز، زرد و سیاه و سفید و سیاه، و سیاه و سفید عرضه خواهد شد. در مورد بقیه رنگ ها یک پوسته سیاه وجود دارد.

می واچ

مشخصات می واچ

صفحه نمایش گرد آمولد ۱.۳۹ اینچی با رزولوشن ۴۵۴ در ۴۵۴ پیکسل است. تراشه این گوشی از پشتیبانی بیدو بی بهره است و سیستم WearOS روی آن کامل نیست بنابراین نمی تواند برنامه دیگری نصب کنید.

اما از طرف دیگر، باتری بسیار بیشتر می شود و برای مصرف ۱۴ روز کافی می شود. همچنین به بلوتوث ۵.۰ BLE ارتقا می یابد. اما همچنان حسگر ضربان قلب، ژیروسکوپ، شتاب سنج یا تراشه NFC وجود دارد. از ۱۰ حالت ورزشی، مقاومت در برابر آب و فناوری FirstBeat پشتیبانی می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر